• Fantasy

Husí kůže 2: Ukradený Halloween (2018)

Hnusí se mi kůže 2: Rituál pošahané loutky Příběh [5,5/10] Já se dnes konečně dostal k druhému dílu. A docela zklamání, Jack Black je tam doslova jen na posledních 10 minut filmu. První díl miluju, je to jeden z mých nejoblíbenějších hororů a komedií vůbec a tento druhý díl má sice zajímavý nápad příběhu, ale to je všechno, film se snaží být o dost více komedií, vtipy sice skvělé, ale do tohohle světa se 100% stupidní humor úplně nehodí, jde vidět, že tento film byl cílený na malé děti, kteří se u filmu zasmějí, ale příběh je ještě nezajímá, ale pro nás dospělé a starší je toto neporovnatelné. Jedná se o hororovou komedii (ale mám spíš pocit, že o parodii), napůl horor a napůl komedie, takže se ptám, kde je ten horor 🕵️? Nevyužitý potenciál, jinak ušlo. První díl jen tak něco nepřekoná, maximálně hezký závěr posledním filmem, ale máme tu zatím jen dva filmy a příběhů z Husí kůže je mnoho, doufám, že třetí díl bude příběhově více na úrovni 👻 55%

Strašidelné příběhy na dobrou noc (2021)

Strašidelné příběhy Cruelly de Vilové Příběh [6/10] Film není špatný po vizuální a nápadové stránce. Je to příběh, který je jednoduchý, což vůbec nevadí, někdy se prostě originální nápady musejí udělat jednoduše, ale tohle je ten typ filmu u kterého si kladete (fakt) spoustu otázek, např.: Na co to koukám?, nebo Tohle je film pro děti? a další nevysvětlené věci, protože je film častěma strašně jednoduchý. Film se snaží třičtvrtě času působit jako odlehčený horor pro děti a dospělé, ale ve třičtvrtě filmu, film najednou vyslyší volání svého žánru a stane se plnohodnotně strašidelným hororem, což pro děti, no nevím. Smysluplnější by bylo, kdyby ty děti prostě utekli a to že příběh perníkové chaloupky byl "reálný" se nestalo, ikdyž na jednu stranu je to dost zajímavé. Myšlenka, příběh, nápady jsou zajímavé a originální, celek je napůl. Přesně takový ten typ filmu, na který se podíváte, ale už ho nechcete, nebo nepotřebujete nikdy znovu vidět. Pořád je to ale film, co neurazí a pobaví (ta mladá čarodějka mi hrozně připomínala Cruellu 😂), pokud by vzniklo pokračování, s radostí bych ho zkoukl 🧙‍♀️ 60%

Země dinosaurů (2007) (seriál)

Mé nadšení z tohoto seriálu se dá shrnout jen těmito slovy: "Jsem tak šťastný, jak jen šťastný můžu být." Konečně jsem měl možnost se na to po těch letech podívat, vždy byli všechny filmy Země dinosaurů jedny z mých nejoblíbenějších filmů vůbec, ale seriál jsem nikdy až doteď nemohl najít ke shlédnutí. Sice to je jeden z hodně mála případů, kdy cz dabing byl výrazně horší, hlavně jsem nepochopil třeba, proč v češtině změnili jméno Křupky (Chompera) na Zubíka, nebo, že tam byla dabérka Sáry, ale ta dabovala Ruby, jediná postava, u které jsem si všiml, že má stejný dabing jako ve filmech, je Pírko, ale dát menší hodnocení kvůli dabingu nedavá smysl, navíc mi to ani nevadilo a ten, kdo je něčeho fanoušek, by se měl radovat z toho jaký je film/seriál, ne jaký je dabing. Byla tu spousta dobrodruzstvi v hodně epizodách, nějaké měli méně dobrodružství, ale zase byli o třeba něčem trochu jiném. No, celkově to byla parádní jízda, těch 10,5 hodiny, co májí dohromady všechny epizody, uteče jako nic. Já to celé stihl shlédnout dnes, a jsem velmi spokojen 🦕 80%

Vlkochodci (2020)

Čekal jsem na dabing, ale, už to jsou skoro 2 roky, nemohl jsem se dočkat, tak jsem se na film včera podíval a byl vážně skvělý, a ještě lepší, přesně jak jsem si představoval a jak by to mělo být, moc se mi líbilo zpracování, protože já miluju nejvíc 2D animáky, přál jsem si, aby v téhle době vyšel nějaký 2D animák. Kráse tohoto filmu nahrává skvělý a dojemný příběh, úžasné středověké i dobrodružné hudby, které vás přenesou do děje a to, že animace vypadá, jako by to byly ručně malované obrázky z knih. Film je pro všechny věkové kategorie. Něco tak krásného se vidí jen málokrát za život. Nemohu se dočkat na dabing, film si získal moje srdce tím největším možným způsobem jaký jde a je mým nejoblíbenějším filmem s vlky 🐺👣 100%