Jako vejce vejci (1996)

Průměrná komedie o tom že klonování sebe sama se nevyplácí. Ale parodie v Simpsonových mě přece jen bavila o něco více než tento film.

Showgirls (1995)

Průměrnej film o tanci, intrikách a s trochou erotiky. Není to žádné veledílo ale aspoň herečky tam jsou pěkné a člověk z toho nemá pocit trapnosti jako z jiných rádoby tolik populárních erotických filmů dneška - 50 odstínů šedi nebo Nymfomanka. To už si rádia pustím tohle So si nehraje na žádné velké morální dílo. A pro pány mám jeden vzkaz: na týhle filmy koukají i ženy, ne kvůli kozám jako vy alw kvůli příběhu takže tu nepicujte nesmysly o tom že na to baby nečumí. Pokud nejsou úplný kundy co žerou jen romantiku tak snesou i tohle. Já to viděla jako dítě v noci v tv a pobavilo mě to.

Nymfomanka, část II. (2013) odpad!

Nechápu že nějaký dánský pomatenec může točit takový shity a půlka planety mu to žere jak novou čokoládu od Orionu. A kritici pějí ódy na další polodementní zvrácenost co vyblil do světa. A já jsem zena co fakt nepotřebuje vidět nějakou hnusnou vyjebanou blbku souložit s kdejakým kojotem aby si ujasnila svojí sexualitu a jak a s kým šukat. Pravidelná masturbace od mých 10 let mi v tomhle dala lepší základy než takhle předlouhá nesmyslná rádoby šokantni kundovina.

Nymfomanka, část I. (2013) odpad!

Dánský čurák který natočil další ze svých zvrácených uměleckých sraček toliko vynášených do nebes artovými řitopichy který by nerozeznali píčovinu od dobrýho pécka. Za mě tuhle zbytečnost leda tak spláchnout do neuměleckýho hajzlu. Ještě že mám sexualitu pořádnýcho chlapa a ne nějaký zajebaný kundy.

Playgirls II (1995) odpad!

Pokračování kokotiny která není ani dobrá komedie ani porno takže není nic jiného než odpad české kinematografie.

Playgirls (1995) odpad!

Tohle už sem viděla několikrát jako dítě pozdě v noci na tv Nova a jelikož sem měla moderní matku tak jí to nevadilo. Každopádně mě to nijak nepoznamenalo jelikož už jako dítě sem si uvědomila že to je ptákovina nejhrubšího zrna a není to ani komedie ani erotický film ale spíš slušnej bizár pro devianty kteří podobné věci ocení spíš než normální divák. Ten radši sáhne po klasickým pornu nebo komedii. Každopádně si to titul jednoho z nejhorších filmů po právu zaslouží.

V jako Vendeta (2005)

V jako vyliž si prdel totální systéme plný diktátorských zkurvysynů! Dobrá agitka o tom kam až může zajít strach lidí z vlády a o maskovaným pošlu co jim dá všem pěkně na prdel. Takže konečně taky nějaký komiks pro dospělé co si furt stěžují že komiksy jsou jen barevný omalovánky pro dementní retardy. Tohle jim snad zavře hubu až budou masturbovat blahem nad snímek odkazujícím k druhé světové válce a holokaustu chytře zde převlečeném do třetí světové války v budoucnu. Jen fakt že se organizace Anonymousních kreténů tímhle inspirovala aby šířila jejich bludy a takzvanou snahu o pravdu na veřejnosti mě kazí dojem z tohohle snímku. Je smutný vidět že i dobrý filmy mohou inspirovat vzrůstající imbecilitu u lidstva.

Hvězdná pěchota (1997)

Jeden ze sci-fi filmů které se mi v dětství líbili, i když teď už na to pohlížím trochu jinak. Spíš se z toho po letech stala sci-fi parodie. Ale pořád může pobavit a zabavit v jednom na jedno odpoledne. Asi nejlepší díl z trilogie snímků o masožravých broučcích které si rádi dají váš mozeček k snídani.

Táta lump (1993)

Průměrná komedie o nezbedných dětech a taťkovi čórkaři v podání Páťi Švejžužu. Viděla sem to v tv v průběhu let víckrát a dalo se na to dívat ale příliš mě to nerozezmálo. Holt mám jiný typ humoru který by byl pro tuhle komedii až moc fekálně divný. Ale doporučit to jako rodinný snímek mohu všem co hledají filmy co je ničím neurazí.

Mechanik (2004)

Dost dobrý film o tom kam nás může zahnat až pocit viny a svědomí. Ovšem nic pro prostoduché dementy co pochopí leda tak píčoviny typu Kameňák a nebo Twilight. Nad tímhle je potřeba přemýšlet milý vážení, a přemýšlení vyžaduje intelekt! Jinak dívat se na vyhublého Balea je zážitek jen pro otrlého diváka.