• Thriller

Parfém: Příběh vraha (2006)

No, nejzajímavější bylo to o složení parfému a nejhezčí ty zábrusné lahvičky. Zbytek dost na zvracení. Byl ten chudák hlavní hrdina autista? Tím by se leccos vysvětlovalo.

Rekviem (2006)

Tak za á- ze všeho nejdřív bych vymýtila MATKU hlavní hrdinky ( parádní Imogen Kogge), protože ta za to všechno mohla nejvíc ( a ještě mi připomněla Jiřinu Švorcovou obecně a Imeldu Staunton v záporných rolích, neboli extremismus začínající na K ...) a za bé- vyrůstala jsem v té době, takže pro mladší- tak to bylo, tak se oblékalo a tančilo... Zapomeňte na stupidní Vyprávěj.

Hnutí mysli (2007) (seriál)

Po prvním dílu ještě nedám plný počet, uvidíme, co vše se postupně zauzlí. Téma a styl vyprávění mi naprosto vyhovují.

Kluci nepláčou (1999)

No, na konci filmu mi bylo blbě, všichni se plácali od ničeho k ničemu a věřím, že i takhle se dá prošustrovat život. A celkem jsem se nudila.

P.S. Miluji Tě (2007)

Tak tak že to nepošlu do odpadu. Dokoukala jsem do konce, ale jak tomu mohli dát ve čtvrtečním Magazínu MF Dnes tři hvězdy, to fakt nechápu! Hilary je fajn, měla pěkné šatečky.

Kriminálka Staré Město (2010) (seriál) odpad!

Děkuji honajzovi, řekl to skvěle. Za sebe dodám: ta hlavní policajtka je kopií Katariny Wittové, tudíž mi to celé přijde ještě víc němčourské. Ach Bodie, Doyle, Cowley!

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Po dvou dílech za tři. Jo a Norrisová- jako by z oka vypadla jedné mé kolegyni. Akorát že ta to nehraje, fakt je tak pitomá. ...Po dalších pokračováních zvyšuji ze tří na pět.

Dvě tváře lásky (1996)

Dám čtyři, ale na za Barbru, která sice hraje skvěle, ale ňák furt stejně. Dám je Jeffovi, kterej byl ještě prkennější než ve Starmanovi. Dokonalý podivín. Ano, takoví muži existují...

Drž hubu! (2003)

Až na překombinované scény s výměnami aut skvělé. Bučítko (z Tuzexu?) a prdící polštářek - to chci taky.

Divoká jízda (2006)

no, nic moc, ale aspoň jsem nahlédla do kurzu masturbace