Ctihodný občan (2009)

Výborný thriller, který sice ke konci ztrácí dech, k některým pozdějším kouskům chybí vysvětlení. Butler je ovšem natolik charismatický, že jsem mu fandil od začátku do konce...... A navíc postava, která má být kladná, ale jeví se jako záporák, je v podání Butlera geniální.

Svůdné zombie (2008) odpad!

Jediným světlým okamžikem je Jenna u tyče. Což ale je tak minuta, zvývajích 95 je naprostá sračka.

Crazy Heart (2009)

I když country není vaším šálkem čaje, díky Crazy heart si ho na chvilku zamilujete. V hodně věcech mi postava Bada připomínala Randyho the Rama z Wrestlera, ale Jeff Bridges postavu pojal svým osobitým stylem a toho Oscara si právem (konečně) zasloužil. A písně, které zde zazněly, si ještě dlouho budu pobrukovat. Nádherný film, který se sice nebude zamlouvat každému, ale tak, jak mne před zhruba rokem dostal Wrestler, tak mne i dneska stejně dostal Bad Blake. .........díky Jeffovi Bridgesovi.

Klan létajících dýk (2004)

I když zrovna neholduji asijským filmům, tento se spolu s dobrým hudebním doprovodem, výbornými akčními scénami a slušnými herci líbil.

Alenka v říši divů (2010)

Alenka je jistě velmi originálním filmem, který se jistě svou originálností, výtvarným kýčem a výborným Johnnym Deppem vryje do paměti. Co se vám ale taky jistě vryje do paměti je trapných posledních 5 minut filmu, z nichž každá vteřina je utrpením. Až na těch 5 minut Tim Burton dovedl zase dobrou práci a spolu s Johnnym Deppem vytvořili film, který sice není nejlepší ,má své mouchy, ale zaručeně pobaví.

Bratři (2009)

Krajně šokující, výborné drama, které stojí na dobrých hereckých výkonech a slušného scénáře. Nic jsem od tohoto filmu neočekával, ale po skouknutí musím konstatovat, že je to v poslední době nejlepší drama, které jsem viděl.

Smrt čeká všude (2008)

Drsný život amerických vojáků zapletený mezi dráty teroristických bomb.

Pach krve 3 (2009) odpad!

Trapný začátek, trapný průběh, trapný konec. Trapný mutant, trapní vězni, trapní policisté.