Lítám v tom (2009)

Naprosto dokonalá relaxace. Strčtě všechny svoje malé problémy do batohu, pak do něj strčte ty větší, potom i ty největší, celý ten batoh spalte a vychutnejte si to.

Telefonní budka (2002)

Důkaz, že i bez dechberoucích efektů se dá natočit výborný thriller. Colin Farrel táhne celý film prakticky sám, vystačí si s minimem prostředků k tomu, aby totálně zaujmul diváka.

Sherlock Holmes (2009)

I když jsem ,,staré,, zpracování Holmese nijak nesledoval, ,,nový moderní,, Holmes mne bavil, a to hlavně v podání Downeyho Jr. , který ze sebe sice ve filmu dělá magora jako hrom, ale u něj mi to tak nějak sedělo. Jude Law mu zdatně sekunduje po boku a coby dr. Watson hláškuje jako o život. Film má sice svoje slabé chvilky, příběh je sice zpětně vysvětlován, ale i tak mi připadal velice neoriginální a ohraný. V kostce je nový Holmes dobrou popcornovou zábavou, která jistě pobaví, ale za chvíli už si na ni nikdo nevzpomene.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Kristepane. Kdo by kdy řekl, že chlap, co natočil Pána prstenů, se může uchýlit k takové úchylárně. Z morálního a etického hlediska je to flm naprosto nepřijatelný, ale pokud má te žaludek na vnitřnosti a krev, prostě na humus, tento flm si užijete...Já osobně jsem se dobře bavil, i když ke konci je už i na mě toho prasáctví moc. Ale vtip a zvrhlost se tomuto snímku upřít nedá.

Poslední pevnost (2001)

Celkem slušná podívaná s ,jako vždycky, výborným Redfordem. Americký patos z ní vane ale opravdu až moc okatě a silně, a to nelahodí mému oku. Vězeňské dramata mám ale rád, takže to na lepší průměr určitě vyjde.

Pařba ve Vegas (2009)

Po letmém pohledu na vysoké hodnocení jsem si tedy Pařbu pustil. A nakonec jsem byl spíš zklamán. Pařba má skvělý příběh, parádní představitele hlavních rolí, ale pořád jsem čekal na pořádný nášup vtipu a drsných poopileckých scén,ale , a až na pár slušných momentů, to byla celkem normální, průměrná americká komedie.

Interview s upírem (1994)

Nic velkého, ale díky hereckým výkonům je tento film velmi dobře koukatelný.

Skrytá identita (2006)

Scorsese zase zapůsobil. Jack Nicholson či DiCaprio hrají neuvěřitelně a Matt Damon jim zdatně chvátá za patami. Byl jsem jako u vytržení celý film, a konec - ten to završil hlasitým TY Vole.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Taková druhá Rock n rolla, s tím rozdílem, že Kiss Kiss Bang Bang mne o hodne více bavila. Downey Jr. má perfektně napsanou postavu, Val Kilmer v roli gaye - detektiva válí. Jediný, kdo mi až tak nesedl, byla představitelka ženské role. Jinak ale příjemná podívaná s pár velice delikatesními momenty.