Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 6/10/// +Robert Englund, drsné efekty -příliš nechutné, zvrácené, divné postavy/// Kdybych se na to díval sám ve dvě v noci, asi bych si film užíval, ale protože jsem se na to díval s přáteli dost jsem se za ten film styděl. Některé prvky jsou opravdu srandovní, vtipné a dívák se u nich pobaví, protože tento fil se (doufám) nebere vážně. Jenže některé scény jsou až natolik nechutné, že jsem sám odvracel zrak. Polonahé zombie striptérky mě opravdu nerajcují. Klobou dolů ovšem za odvahu v efektech, za které by se nemusel styděl lecjaký zombie horor, který se bere jen trochu víc vážně./// Celkem 44%/// ()

Astaroth12

Amaterčina ako vyšitá. Scénar a dialógy boli totálne vadne, príbeh tiež za veľa nestál. No, ale komédia je to kúzelná, srandičky kam sa pozrieš, len neviem, či pri všetkých, to malo vyzerať ako sranda, alebo sa to malo brať ako vážne. Námet je absurdní, chovanie postáv veľmi tupé, ale masky boli veľmi slušné a zábavnosť tohoto snímku ma prekvapila, lebo zo začiatku to tak nevyzeralo. Lebo scéna zombie striptérka si dá do frndy pingpongové loptičky a začne s nimi strieľať po inej striptérke, tak tam som sa nasmial. Gore efekty tiež neboli na zahodenie a tak na 3* ma presvedčil. ()

J*A*S*M

Hehe, soft porno pro nekrofily. Hororovými fanoušky s napětím očekávaný brak dopadl o trochu lépe, než jsem si myslel - tzn. dalo se na něj dívat. Englundovi šly role podivínských úchylů vždycky a nejinak je tomu zde, tudíž se stal s přehledem největším kladem celého filmu, ostatní herci odvádí výkony typické pro špatná béčka. Docela povedené jsou masky, což se ale nedá říci o tricích, ty jsou naopak skutečně příšerné. Příběh je, dá se říci, inovativní - že se právě zde setkáme s další vývojovou formou filmového zombíka, to jsem opravdu nečekal. Suma sumárum, Zombie Strippers nejsou žádným velkým překvapením - sběratelé filmových úletů si je na sto procent seženou, ostatní radši ruce pryč! Ano, je to hrozná kravina, ale nenudí, takže 45%. ()

darkrobyk

,,Jsme nejlepší! Žerem napalm, chčijem oheň!" Celovečerní klip s výbornou muzikou (např. Kazy, Vistalence, Roxy Saint...), pohlednými, vesměs silikonovými, kozatkami svíjejícími se u tyče a gejzíry krve. Zábavný film, který utíká hlavně díky hudbě a zombie scénám. Striptýzová nuda se změní v momentě, kdy jedna ze zombie tanečnic osloví diváka:,,Seš milej, snědla bych tě zaživa, pojď..." A krvavý tanec, stripteas a orgie mohou začít. Vtipný je souboj dvou konkurentek, začínající vaginální střelbou golfových míčků a kulečníkových koulí a končící odtrháváním svaloviny z celého těla.... Líbily se mi zpěvačka Roxy Saint představující goth tanečnici Lilith (nu, vypadala spíše jako Marylin Manson), ruská vysloužilá děva vzpomínající na vlast i Freddy bez masky. Tož:,,Ať jste štastni jako vešky...hmmm...tak blešky, no..." ()

M.i.k.e

tady se asi budu muset hodně rozmyslet nad hodnocenim,jelikož svůdné zombie už nejsou ani béčkovým,jako spíš céčkovým,ne-li déčkovým "hororem",ovšem na druhou stranu už SZ spadají do té kategorie filmů,které sou tak blbé,až sou vlastně dobré...zatím dám za tři,ovšem celkově to osciluje někde mezi odpadem a 4 hvězdami... ()

• Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)