• Krátkometrážní
  • Rodinný

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nejtemnější díl ze všech ostatních filmů ze série... doslova. Nejvíce mě zasáhl konec Snapea, Naginy (nevím, jak se to píše, pardon) - ten had, byl noční můra filmu.  Ráda se podívám znovu na filmy o Harrym Potterovi, ale poslední dva filmy vynechám. Přijdou mi upřímně traumatizující.

Pod hladinou - Závod s časem (2023) (epizoda)

Tři chlapci utečou z tábora, jeden se vrátí a dva se hledají.  Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíc. Konec výbornej.

Bez lítosti - Josef Kott (2023) (epizoda)

Já upřímně nevím, mně to přišlo trochu zmatený. Mělo by se to brát postupně, začít dětstvím, pak dospělým životem, jak se dostal ke Kutílkovi, pak vraždy. Tady to je přeházené, dětství je např. někde uprostřed, atd.  Není to špatné, zajímavé to je, ale je tam ta zmatenost.

Legendy kriminalistiky (2017) (seriál)

Výborný dokumentární seriál, který má hlavu a patu. Je vidět, že Mirek Vaňura ví, co dělá a má příjemný hlas.

Pod hladinou - Válka rybářů (2023) (epizoda)

Tenhle díl mě absolutně nebavil. Nic se tam tak první půlku, snad i tříčtvrtinu nedělo. Furt se tam řešila Nováková s Hádkem a Adamczykem. Případ nic. Opravdu mě seriál přestává čím dál tim víc bavit. Takové pěkné téma a řeší se tam hovadiny, škoda. Uvidíme, co další středa.

Láska na první pohled (2023)

Jak už bylo zde psáno, začalo to slibně, ale tím to i skončilo. Film mě jednoduše nebavil. Dvě hvězdy za herce.

Srdcerváči - Série 2 (2023) (série)

O krapet lepší série než první, ale tam se to teprve rozbíhalo, takže chápu. Velmi silná série. Nádhera. Oba herci to ještě dotáhnou daleko.

Srdcerváči (2022) (seriál)

Krásný seriál, který řeší aktuální problémy, šikanu, poruchu příjmu potravy a coming out. To poslední nemyslím jako problém, ale že i v dnešní době všichni nejsou k tomu otevření.  Na Nicka a Charlieho je radost pohledět. Kit Connor předvádí herecký koncert.  Nikdy se mi nestalo, že bych přes obrazovku cítila jejich lásku, tady jsem to cítila. Nádhera. Joe Locke to taky hraje parádně. Některé účesy dam mi tam vadily, ale to je detail.