Králova přízeň (2008)

Nerozumiem prečo nemá tento film vyššie hodnotenie. Podľa mňa mu nie je čo vytknút. Aspoň ja som mu nemala. Nemohla som sa od neho odtrhnúť (možno ak by som bola zbehlejšia v dejepise, tak by som nebola až taka napätá jak to skonči, ale aj tak...:)) Vyvolal emócie. Herci skvelí. Proste 5hviezd u mňa, úplne.

She Spies (2002) (seriál)

WTF. Moje nervy, tie dialógy! Tá zápletka! Ten humor a akcia! Ci jeho. Tak toto pozerať odmietam.fuuu

Miss Potter (2006)

Taky film na ktory dokazem rychlo zabudnut. Bolo fajn si ho pozriet, ale najblizsie si na nho spomeniem, len ked niekto povie cosi ako, videli ste miss potter?Hej myslim ze hej, bude moja odpoved.

Speed Racer (2008)

Asi do polovice, som bola presvedčená, že dám max. jednu hviezdu, aj to som veľmi nevedela za čo by som ju dala, no po polovici, ci pana. Asi som si už po tom zvykla na zvláštny vzhľad filmu, začal sa mi dokonca páčiť, mno a pri záverečných pretekoch, som plakala a mňa nerozplače, len tak nejaký film ( napr. pri komédiach veľmi neplačem.chichi). Mne sa to nakoniec páčilo. Zatiaľ dám tri, ale ak aj zajtra ešte budem myslieť na to, že aký fajny film som večer pozerala, tak dám štyri.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Niektoré časti som preklikala, lebo som myslela že ma porazí, keď sa hneď nedozviem ako to skončí:) Obvykle znášam napätie vo filmoch dobre, ale toto bolo na mňa veľa.

Muzikál ze střední (2006) (TV film) odpad!

no a čo, že som videla z filmu asi 15 minút. a to len preto, že ma fascinovalo, že tie deti spievajú jak kačky. fakt. jak kačky! aj tak tu píšem svoj názor. zabila som 15 minút svojho života, že som to pozerala. držiac sa presvedčenia, že všetko zlé je na niečo dobré, snažím sa dať tým 15 minútam zmysel tak, že varujem ostatných- nepozerajte to, ak vás rozčuľuje smiešny spev, plytkosť a trápnosť ( vzhľadom na množstvo mojich bodov si toto varovanie neprečíta veľa ľudí, ale fakt sa veľmi snažím dať tým 15 minútam zmysel;))

Smrtící epidemie (1995)

videla som to uz davnejsie, ale hviezdu uz len za to ze si pametam, ze ocom to bolo (ne mne hviezdu za pamat, ale filmu ze je dost dobry na to ze si ho pamatam:)) cely cas som bola v napati, ze jak to skonci. mne pacilo.

Od soumraku do úsvitu (1996)

nemozem si pomoct. mala som problem to dopozerat. a som bola rada ked to uz skoncilo.

Mesto tieňov (2008) (seriál)

Keď som zistila, že je to slovenský seriál takmer som sa rozhodla to ani nepozerať. Asi je to také nepatriotické, ale po Priateľkách, Paneláku a Normálnej rodinke si myslím, že nie úplne nepochopiteľné. Ostala som dosť prekvapená, keď som sa nakoniec rozhodla to kuknuc. Bolo to dobré. Nie je to síce CSI Las Vegas, ale páčilo sa mi to. Minimálne , po prvej časti som sa rozhodla pozrieť si druhú (to sa mi v poslednej dobe pri slovenských seriáloch nestávalo) . + vrátila sa mi viera, že aj slovenský herci vedia hrať a v telke nemusia vždy vyzerať ako preafektovaní blázni a nevyhnuťne ma rozčuľovať. .