Falling Skies (2011) (seriál)

Když jsem u seriálu četla jméno Spielberg, tak jsem se jako jeho fanynka potěšila, že to bude úžasné. S odstupem (a několika odvysílanými díly) musím říct, že první dva díly nasadili poměrně dobrou laťku, byly ale rázem zazděny dalšími dvěma třemi. :( Obrovská škoda. Ale pořád věřím, že se to ještě zlepší a že mají tvůrci na finále připravenou nějakou monstrózní bombu, která nám způsobí spadnutí čelisti až na zem, jinak nevím nevím, jestli se odvážím i do 2. série (která je, mám ten dojem, už nějaký čas odsouhlasená).

Země kůlů (2010)

Začátek sem opravdu protrpěla, ale postupně se z toho vyšvihl dobrý film, u kterého mi bylo i líto, že už skončil. Akorát toho upírskýho santu si fakt mohli odpustit.

Láska bolí (2011) (seriál)

U prvních čtyř, pěti dílů bych neváhala a šoupla sem krásných 5 hvězdiček, ale s každým dalším dílem zjišťuju, že už to kouzelné opojení pomalu (ale jistě) vyprchává a já se spíš začínám nudit, než bavit.

The Dragon Pearl (2011)

Jedna hvězdička za draka a druhá za hudbu, obzvlášť tu, která běžela se závěrečnými titulky. Když je film označován za rodinný, tak mám vždy pocit, že by u něj měla vydržet celá rodina... a v tomto případě lituji všechny rodiče, kteří toto mučení podstupují dobrovolně.

Fish Tank (2009)

Tak tohle se mi pořádně zažralo pod kůži... a to jsem netušila, že ta otravná holčina mě donutí s ní spíš soucítit, než spílat nad jejím nesmyslným chováním, a to během několika téměr geniálních minut filmu.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Nebudu řešit to, že teď bych tomu 4* nejspíš nedala... ale v době, kdy jsem na to koukala, jsem celá natěšená přiběhla ze školy a zapla novu, na které tenhle seriál běžel, a ta "hodinka" byla úžasná relaxace :) A jak já žrala Jamese Marsterse alias Spikea, co si budem povídat... ;)

The Protector (2011) (seriál)

To násilné propojování práce a rodiny v tomhle seriálu mě spíš irituje, než aby vyvolávalo jakési spříznění s hlavní postavou. A ještě něco - ty dvě jsou tak ukecaný, až je to hrůza (nebo se mi to jenom zdá? ;) ).

State of Georgia (2011) (seriál)

Popravdě mi tam už chybí jen to úděsné postavení se čelem ke kameře, zamrkání, široký úsměv a [cink] při zablísknutí zubů. Ale některé gagy jsou opravdu povedené. Jenže jenom některé a právě v tom bude ten největší hák.

Surfařka (2011)

Opravdu povedený film o touze a vůli dostat se zpátky do sedla (v tomhle případě na prkno). I když byly některé scénky na můj vkus zbytečně dlouhé, vůbec jsem se nenudila a s posmrkanými kapesníčky zkoukla film jedním dechem. Závěrečné "The End... is just the beginning" se záběrem na duhu v pozadí... dokonalé! A všimli jste si, jak to Helen Hunt proklatě seklo?

Penn a Teller: Oblafni mě! (2010) (seriál)

Penn: "A nyní je karta ztracená v balíčku, že?" [souhlasné přikývnutí ženy] Penn: "Samozřejmě, že není! Používejte hlavu!". Jejich kouzelnická čísla jsou tak zábavná, že jsou snad to jediné, proč se na tuto show dívám. :) Ale né, to bych lhala, protože i Jonathan Ross svými komentáři v této show vždycky vykouzlí úžasnou atmosféru.