Poldové (2010)

Těžko soudit, protože některé momenty filmu jsou výtečné, ale jindy je tu na Smithe příliš mnoho hluchých míst. Což neznamená, že by to byl špatný kousek, to ne, na stranu druhou to ani není dílko, co si déle zapamatuji.

Paris Hilton's British Best Friend (2009) (pořad)

Vždyť je to skvělá zábava sledovat, jak se banda ubožáků nechá dobrovolně ponižovat rozmazlenou holčinou!!!!

Superman se vrací (2006)

Tohle zpracování Supermana šlo úplně mimo mně. A to natolik, že jsem to do hodiny vzdal.

Jesus Christ Superstar (1973)

Jenom se nemůžu zbavit dojmu, že podání Střihavky a Bárty je lepší než tenhle jinak výborný originál.

Občanský průkaz (2010)

Když jsem chodil ještě na základku tak mě švára ukazoval jako svátost The Wall od Floydů. U tohohle filmu jsem si na tu(a další)chvíli vzpomněl. Nemám rád, když se to tu v recenzích hemží zbytečnými vulgarismy, ale tady nemůžu jinak než slovy mého dědy: KURVY RUDÝ....

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

Tak nevím, co vypíchnout víc Dootoschwartzovu korporaci? Geniálního ptakopysčího agenta P.? Či snad Buforda? Naprosto bizarní scénáře? Pro mně vážně královská zábava.

Divoké kočky (2000)

Kdyby tam nebyly ty příšerné štětkózní scény na baru, tak by bylo mnohem líp. Jo a takhle vysoké hodnocení je hlavně za scénu s kytarou....

Tábor tygrů (2000) odpad!

Opravdu bych chtěl sloužit v jednotce, kde může dát podřízený přes držku veliteli čety, případně se ho pokusit zabít a stále je všechno v pohodě.... Vážně debilita na kvadrát!!!!

Velkej biják (2007) odpad!

Musím se přiznat, že jsem shlédl jen část, ale k pochopení toho, o jakou nebetyčnou sračku se jedná, to stačilo. Na druhou stranu jsem se musel několikrát zasmát, takže pro příznivce opravdu, ale opravdu špatných filmů povinné.