Naruto (2002) (seriál)

Neviděl jsem sice celé, ale když je hlavním hrdinou nehorázný blb a každá postava tak zajímavá, že by si zasloužila samostatnou sérii, nedá se jinak než plný počet. P.S. paní Hinata je stejně nejlepší....

Expendables: Postradatelní (2010)

Scénář - odpad, herecké výkony - až na Rourka odpad. Tak a toliko pro rádobyintelektuály. Ten film je sice o své podstatě debilní jak z osmdesátých let, ale koho to zajímá(pokud jdete na film, kde jsou polovina špatní, ale narachaní herci a druhá polovina banda magorů z MMA, nemůžete taky čekat nic světobornýho). Důležité je, že se tu v podstatě nemluví, ale hláškuje, ze Stathama charizma neodkapává ale teče proudem, Stallone se potká konečně s Arniem(tradičně notně toporným), člověk si vzpomene na to, jak hltal Lundgrena, pokochá se Couturovými karfioly, naprosto dokonalou choreografií přesdrškovek a kouzelnou brokovnicí. Škoda toho slabšího rozjezdu. Pro milovníky Komanda a osmdesátek vážně povinná záležitost.

Ztraceni (2004) (seriál) odpad!

A to za nebetyčnou DEBILITU závěrečné série.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Už mi lezou krkem seriály, které se slušně rozjedou, pak se objeví jakože strašné záhady. V závěru Vám stejně nikdo nic neřekne a všechno se ukáže jako ztráta času. Zlatá Galactica.

Peacemaker (1997)

Strašně snadno zapomenutelné nic.

Šakal (1997)

Naprostá zbytečnost a ztráta času, ale alespoň profesionálně natočená.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Opět Schneidrovský "špatné". A pro hovado jako já dobrá prdel.(Vzhledem k filmu by nebylo na místě použít jiný výraz).

Žába k zulíbání (2002)

Schneider je zkrátka hovado, libující si v stupiditě. Pokud jste klasičtí intoši libující si pouze v rádobyfilmařských onaniích z filmových klubů, vyhněte se mu obloukem. Ten nejnižší možný humor jaký znám, ale pro mně dobrý.