• Thriller

Stíny v mlze - Snadné cíle (2024) (epizoda)

Tož tak se nám z toho stává občanská výchova, uvědomělý velitel tohoto díla tam vrazil název strany, kterou nesnáší pětikoala, takže další dotace na veledíla zajištěny, akorát, že v reálu nám tu střílel své spolužáky a náhodné chodce student humanitních věd, to jsou paradoxy, že p. V.

Alias Grace (2017) (seriál)

ve světle toho, co se točí nyní, a to kdekoliv, když nevíš co dál, vraž tam sci-fi, je toto naprostá perla

Pod sluncem (1998)

ano, jak praví prolog, nic nového po sluncem, je to krásný příběh

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad) odpad!

nějak tomuto pořadu spadl řemen, vůbec nevím, jak se to stalo, možná tím, že je na TV obrazovce, JD býval vtipný a fajn, ale to je úplně pryč

Petr Holec ŽIVĚ (2020) (pořad)

sleduji pořad pana Holce, jeho nadhled člověka pobaví, nechápu potřebu některých lidí, nadávat ostatním, za to , co sledují, to vypovídá něco hlavně o nich, tož co s tím, asi je z té nyní tak proklamované demokratické strany politického spektra,

Jak přežít svého muže (2023) odpad!

Tož, chvílema červená knihovna, chvílema téměř porno, nechutný neherec Měcháček a spol. Člověk by rád napsal, že scénárista byl pěkně spravený, asi rumem, ale ne, sama hlavní herečka vytvořila a manžel režíroval, a ten, kdo dal peníze, asi nemá rozum.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

tento pořad je vyložený hnůj, kde Moravec s vyvalenýma očima předkládá své názory a zve stále dokola jedny a ty samé lidi