• Fantasy

Van Helsing (2004)

Jedna z najhroznejsich veci co som kedy videl. Bez napatia, bez humoru, bez vsetkeho... Roxburg predvadza parodiu Draculu, po vykone v Moulin Rouge obrovske sklamanie. A preco musia vsetky postavy hovorit so zahranicnym prizvukom, preboha ??? A tri nevesty ? Naozaj som nepochopil, preco sa v kazdej scene museli stale vlnit a rozpravat (vrieskat) ako "strasidla"... 1 * davam iba za Silvestriho hudbu.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Absolutne uzasne !!!! Scena, ked Theoden burcuje vojakov je neskutocne silna, silnejsia ako znama scena z Braveheart. Nadherne triky, monumentalne sceny, jednoducho fantazia !

Esther Kahn (2000)

Mozno som slepy, ale herecky vykon Esther bol podla mna absolutne fadny, bez emocii a sympatii. Na rozdiel od Iana Holma, ktory bol ako casto vyborny.

Daredevil (2003)

Jednoducho nuda. Jedna hviezdicka za "akusticke videnie" a druha pre skveleho Farrella.

Konec světa (1999)

Vcelku prijemny akcny oddych. A herecky koncert Arnieho v kostole, ked si uvedomi, ze zbran je zla... Ten vnutorny boj, ktory sa odraza v tvari je nezabudnutelny. :-)

Illuminata (1998)

Velmi subtilny, az divadelny zazitok. Herecky koncert Katarine Borowitz.

Kill Bill (2003)

Tarantino v absolútne špičkovej forme ! Úžasná kamera - pohľad cez prestrelenú hlavu je nezabudnuteľný... Prvý krát ma naozaj mrzí, že môžem dať "iba" 5 hviezdičiek...

Inferno (1999) odpad!

Claudove herecke solo na zaciatku filmu ma naozaj uchvatilo a presvedcilo, aby som zasa pozornejsie zacal sledovat karieru tohoto famozneho herca.