Gólman (2019)

Asi nejhorší hokejový film, který jsem dosud viděl. Oblzvlášť byly vtipné dresy týmů NHL.

Babovřesky (2013) odpad!

Nechápu, jak na tohle mohl jít někdo do kina? Nechápu jak můžou natočit pokračování a na to zase někdo jde do kina? Krásně to napsal VERBAL:,,Fekální porno dosáhlo opravdového extrému a národ, který za to vyhodil v kinech pět mega by zasloužil genocidu nebo útulný, šimpanzí výběh˝. Lépe to říct nelze. Promarněné dvě hodiny života.

Zkažená úča (2011)

Jako student pedagogické fakulty jsem se rozhodl, že tento film musím shlédnout. Ale nevím, jestli to bylo dobré rozhodnutí. Převážná část filmu je nuda, koncepce příběhu a zápletka je taky celkem jásná a nebýt Cameron, tak ani vlastně nevím proč se na to koukám. Sem tam nějaký vtip to nezachrání. Dvě hvězdy právě jen díky Cameron.

Šéfové na zabití (2011)

Nevěděl jsem co od tohoto filmu čekat a po jeho shlédnutí jsem byl příjemně překvapen. Velice vtipná a příjemná komedie. A souhlasím s těmi, kteří píšou, že film má ještě mnoho nevyužitého potenciálu.

Czech Made Man (2011)

budařova rádoby one man show, která mě pobavila asi na pěti místech během filmu. jinak jsem se nevýslovně nudil.