Table for Three (2009)

No, očekával sem něco horšího, ale byl sem mile překvapen. Už jen Jennifer Morrison je hvězdička navíc;-) Při sledování jsem se naprosto vžil do postavy Scotta, a obdivuju to, jak dlouho to vydržel, ja bych je rozštípal tak v půlce filmu:-D Docela vtipná, odpočinková, romantická komedie, která neurazí. Sečteno, podtrženo průměrný námět, průměrný snímek, ze kterého se nakonec vyklube lehce nadprůměrná zábava. 4 stars.

Nenarození (2009)

Horoů fanoušek nejsem. U tohohle filmu sem se bál se začátku docela dost, ale jakmile si zvyknete na zůsob jakým je příběh a efekty podávány divákům tak už se není čeho bát. A konec byl vážně ubohý, čekal jsem něco více grandiózního. Tři hvězdičky za to, že sem se bál ze začátku. Ale druhá polovina filmu mě vážně zklamala.

Rok jedna (2009)

Jacka Blacka mám rád, a Michala Ceru poslední dobou taky. Jemu prostě role takových těch lůzrů sedí. Film je plný záchodového humoru, ale ten mám já rád, tudíž jen kladné body. Na Hangover to nemá, ale každopádně komedie hodná opakovaného shlédnutí.

Mejdan v Las Vegas (2008)

Bezvýznamná mašinka na penízky. Předvídatelné, nudné, nezábavné.

Star Trek (2009)

No nikdy sem nebyl velký fanda Star Treku, ale byl jsem mile překvapen. Je to vážně Star Trek pro novou generaci. Vtipné, vážné a akční ve správné kombinaci. Zachary Quinto se nakonec přeci jenom stane mým oblíbencem a to nejen díky Sylarovi. Prostě kvalitní film jak má být.

Fanoušci (2009)

Hodně dobrý snímek, perfektní Kristen Bell (jako vždy), scénka se Smithem a Mewesem (kvůli tomu sem se na to díval:-D), hodně Star Wars! Není to nejvtipnější, ale není to ani nuda. Rád bych viděl tenhle film kdyby režíroval Smith (víme jak moc má rád Star Wars). Tři hvězdy.

Až tak moc tě nežere (2009)

Jako příjemná, nenáročná romantická komedie postačí. Pár vtipných momentů, pár rozchodů, trocha sexu (není nic vidět:-D), klasické manželské problémy a to vše zabaleno do dvouhodinového balení. Co musím vyzdvihnout je obsazení, které nemá chybu. Scénář místy nechápu, ale třeba sem to jen já. Průměr -> 3 stars.

Útěk do divočiny (2007)

Ani nevím co napsat. Celou dobu jsem se těšil koho dalšího potká a co nového zažije. Emocionální zážitek naprosto strhující, jenom mi vážně bylo líto, že nakonec umřel. Rád bych viděl, jak by jeho příběh dopadl. Hirsch v jedné ze svých nejlepších rolích. Tenhle snímek zaslouží plnej počet!

Trosečník (2000)

Hanks opět dokazuje, že zahraje snad všechno. Skromný příběh s úžasným provedením. Jak zde již někdo zmínil, větší pozornost mohla být věnována jeho přispůsobování se přírodě a ne ukázát začátek a bum o pát let dopředu. Kromě tohoto malého detailu a až moc hollywoodského konce perfektní film s vynikajícím Hanksem. 4 stars.

Tango a Cash (1989)

Jeden z mých oblíbených akčních filmů. Dvojka Sly + Russell si sedla naprosto perfektně. Hlášky sou prostě nezapomenutelný. Perfektní zkloubení komedie a akce, ze kterého vychází taková trošku více brutální komedie. Prostě paradní střílečka s prvky komedie jak má být.