Motivational Growth (2013)

Zajímavá surrealistická podívaná, která nedostatky vyvažuje podivností, která stojí za shlédnutí.

Nesmrtelný (2015)

Z nadprůměru to táhne skvělá hudba a překvapivě dobrá akce. Jinak vcelku dobrý námět zpracovaný velmi tuctově. Za zhlédnutí ale stojí.

Terminator Genisys (2015)

More like "Geni-ass". Nic víc než takhle pitomý komentář si tento "film" nezaslouží.

Interstellar (2014)

Po třetí projekci i přes některé "objektivní nedostatky" zvyšuji na plný počet, je to velmi vyjímečný film, který svého diváka napovažuje za blba. A ta hudba to přes tu hranici pěti hvězd posouvá, Zimmer je bez nadsázky mistr oboru který udává směr celého odvětví.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Úvodních několik dílů super, záhy ale seriál bohužel ztrácí tempo a upadá do průměru.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Celá tahle (filmová, ne knižní) série na mě působí velmi seriálovým dojmem. Za zhlédnutí určitě stojí, ale moc člověku nedá.

Whiplash (2014)

Hudba = drama.

Interview (2014)

Překvapivě docela vtipné, ale az vidění stojí samozřejmě hlavně kvůli kontextu, ve kterém film vyšel/nevyšel.

Moucha (1986)

I v roce 2014 musím říct: "FUJ!" A to je považuji za velký úspěch. Edit: 2020 ditto

Godzilla (2014)

Skoro to bylo za hvězdy čtyři! Technicky skvělé (jak hudba, tak kamera - např. scéna s parašutisty), ale scénáristicky ploché. Hodně lidí má problém s pomalejším tempem, ale mně to sedlo, akce si člověk užije až až. Zamrzí nesympatický hlavní hrdina bez osobnosti, hromada "technických nesmyslů" a tradiční neuvěřitelná souhra náhod. Ale i tak solidní pokus.