Jídlo dělá člověka: Experiment s dvojčaty (2024) (seriál) odpad!

Jestli tohle presvedci par Americanu, aby nezrali tolik masa a prumysloveho jidla, tak asi super. Prumerna zapadni populace zere masa nezdrave moc, o tom zadna. Ale jinak je to opravdu veganska agitka par excellence. Kazdy vystupujici je uz predem zaujaty vuci zivocisne strave a probiha vcelku ukazkovy cherry picking. Tohle je reklamni sdeleni a ne nezavisly experiment.

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

V prumernosti ceskych vanocnich pohadek za posledni dve desetileti je tahle nadprumerna, davam tedy 3*. Ve objektivnim hodnoceni by to byly 2*. Vykony nic moc, produkce taky zadna hitparada, ale pribeh byl vcelku vyvazeny zajimavou akci, ale bez zbytecneho prekombinovani. Zvladli jsme shlednout az do konce, coz uz je samo o sobe vyjimecne.

Manifest (2018) (seriál)

Zajimavy namet, obcas to z pocatku i vykouklo v pribehu. Ze zacatku tam bylo par momentu k zamysleni, ale ty brzo prevalcovaly naprosto nesnesitelne zkoprnele hereceke vykony a prazdne dialogy. S kazdou novou postavou se utrpeni jeste zhorsovalo. Druha serie uz je spis cista komedie, ktera jede se setrvacnosti. Nechapu toto vysoke hodnoceni, kvalitativne je tento serial na urovni Ordinace v ruzove zahrade.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Po naprosto famozni prvni a druhe serii atakujici 5* prichazi obrovske zklamani v podobe treti a ctvrte serie, za kterou by se nemuseli stydet ani tvurci sharknada. Pro ty co jeste tento odpad nevideli, prosim, nepoustejte si to. Je to jako dat si po delikatnim obede zkazeny dezert.

100 lidí (2020) (pořad) odpad!

reality show o 100 lidech, kteri si neumi utrit zadek, tvarici se jako dokumentarni film. NOPE!

Nejmenší drobečci (2020) (seriál) odpad!

Za prve, tohle neni dokument, ale otresny ceckovy film, kde tvurce obsadil bezbranna zvirata na svem dvorku. Za druhe, je to naprosto diletantske dilo a za treti, je to ta nejvetsi sracka roku v jakekoli kategorii. Dementne zpracovany pribeh, otresna kamera a to nasviceni? WTF? Trapna hudba tlaci ty emoce az z paty a ja zvazuji zalobu za tyrani zvirat a divaku. Ty "nahodne prirodni" scenerie a vykonstruovane dejove linky nemajic nic spolecneho s prirodou. A ve chvili, kdy se objevi krecek zabijak, vyjici v uplnku, mi prdly nervy a vypinam TV. Nevermore. Jde videt, ze nekterym lidem ta karantena opravdu vlezla na mozek a ja jen nechapave kroutim hlavou a ptam se: proboha proc takove dilo nejenom vzniklo, ale dokonce bylo vypusteno do eteru?

Dlouhá noc přežití (2020) odpad!

Sledovani tohoto filmu bylo vice bolestive nez zraneni vsech zucastnenych dohromady. To je jako akcnak od Trosky.

Pravidla vášně (2002)

Dawsonuv svet pro neslusnaky a na kokainu... Jeden z filmu, na ktere clovek musi mit urcity vek, aby jej docenil naplno.

Šílení kanibalové (2016)

Film vypada, jako by si student filmografie zajel na Burning man, ztratil se a mel tam hodne spatny trip. Naprosta tragedie, herecke schopnosti Suki na urovni Ulice, pribeh ala artsy fartsy, rozumej zadny, a krome znechuceni a nudy mi tento film opravdu skoro nic jineho nenabidnul. Snad az na tu celkem prijemnou hudbu to byla ztrata casu...

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Jezis, to byla ale hovadina. Jak vystrihane z popularnich zenskych magazinu. Nalestene hovno na tyci. Memento povrchniho moderniho zapadniho sveta. Jedna * za naivni nadeji, ze to vlastne byl ve skutecnosti hluboky psychologicky pocin, jenz byl natoceny tak posrane katalogove, az se stal sam na sebe parodii... Trapna a utrpna Julia, nesmyslna hudba, ktera ma trhat za srdce, prepalene barvy a spousta radoby dechberoucich dynamickych zaberu z dronu. Celkove velmi nepovedene cestovatelske video s naprosto plytkym pribehem. To uz radsi zapnout cestomanii, tam se aspon clovek dozvi neco o zivote...