Clarkson: Powered Up (2011)

Trochu slabší "Top Gear" bez Maya a Hammonda, ale tiež dosť dobré.

Nitro Circus (2012)

Ak si pozriete ako Special Greg preskočí z budovy na budov na BMX front flip na najvyššom mrakodrape v Paname, tak celý film sa nesie v znamení takýchto zimomriavky chytajúcich scénach. Až ľutujem, že som sa nezúčastnil na ich LIVE SHOW v O2 aréne v Prahe. Najlepší kaskadéri bez strachu.

Avengers (2012)

Perfektné spracovanie comicsovej "marvelovky" s výborným hereckým obsadením a úchvatnými akčnými scénami. Trošku ma sklamalo, že rolu Hulka nestvárnil Edward Norton, ale ako som neskôr zistil Mark Ruffalo sa chopil tejto role veľmi dobre. Ak aj pokračovanie Avengers 2 bude tak dobrá ako táto prvá časť (mohli by tam pridať ešte Fantastic 4 a iných hrdinov), tak sa ozaj máme na čo tešiť.

Kick-Ass (2010)

Perfektný film. Film má toľko veľa žánrov je proste jedinečný. Vzťah Big Daddy a Hit Girl ...niečo neuveriteľné. Podľa mňa jeden z naj výkonoch Nicolasa Cage-a po rokoch. Hrdina "Kick-ass" nehrá vo filme až takú hrdinskú úlohu, spadá na druhú koľaj ....hlavnú tam zohráva podľa mňa Hit Girl a Big Daddy. Ešte na záver prestrelka v sklade s tou webcamerou, také zimomriavky som z filmu už nemal dlhšiu dobu. Oplatí sa pozrieť. 5* hlavne aj kvôli soundtracku

Pacifik (2010) (seriál)

Jedna veta. Dokumentárny film, ale zdramatizovaný.

Paranormal Activity (2007)

Tisícové náklady, miliónové tržby. Tak to už hovorí samo o sebe. Výborná myšlienka a prevedenie typu BlairWitch, Karanténa na mne zanechala o to väčšie zimomriavky. K tomuto filmu sa ani nedá napísať recenziu bez toho aby som Vám ho pokazil. Takže radšej k nemu nebudem nič hovoriť. A tý čo to ešte nevideli, by som odporúčal to rýchlo skúknuť. Pretože tento film na mne zanechal stopy (psychicky som na tom ale dobre :P ). Už sa neviem dočkať na AREA 51

Stmívání (2008)

Nič-moc. Pravdu povediac pri pozeraní traileru som čakal niečo lepšie, ale trailer vie byť zradný. Nehovorím, že sa to nedá pozrieť, ale keby som to mal absolvovať ešte raz tak to nie. Zárobky a vysoké ratingy k tejto ságe pripadnú násťročným dievčatám GOTH /emo/ štýlu, ktorým to príde asi ako keby z ich života. Príbeh celkom fajn, ale po hereckej stránke mi to príde slabé, z času na čas až čudné. Pravdu povediac knižnú predlohu som nečítal, ale stavil by som sa, že je určite lepšia ako filmové spracovanie.

Miss Březen (2009)

Tvorcovia interntových zábavných videí známi ako aj Whitest Kids U' Know sa pokúsili o celovečernú komédiu, ktorá im vskutku vyšla. Skvelá práca. Dúfam, že sa od nich dačo ešte dočkáme.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Mierne ma pokračovanie tohto kultového Science Fiction filmu sklamalo. Tak už ako kolegovia písali, Bay dostal voľnú ruku a tým pádom sa Transformers II ubral trošku iným smerom. Nehovoriac o tom, že nanávidim predabované filmy a keď v kinách nechodí "Origi" dabing vrie mi krv. Teraz som trochu odbočil od témy. Príbeh pokračovania není zlý, ale spústa vecí sa mi na tom nepáči: Trápne a niekedy aj zbytočné dialógy, komediálne a často až pubertálne scény (od hlúpych dvojčiat až po malého Decepticona, ktorý si robí dobre na Meganinej nohe), ktorých je vo filme prehnane veľa a mohol byť kludne Sci-fi/Comedy. Miestami som sa niekedy až nudil. Film naberá spád až v poslednej hodinke filmu kedy prichádza to na čo sme celý film čakali a to sú tie akčné scény s dobrými vizuálnymi a audio efektmi. A hlavne to ten film zachránilo. Vďaka týmto efektom 4* inač by som dal iba 3*. Spielberg opät skvelá robota, a Bay by sa mal držať toho, čo malo v prvom Transformers úspech. BTW: Labeouf vynikájúci výkon, dúfam, že v tých výkonoch bude pokračovať.

Pařba ve Vegas (2009)

Clasik. Tak takúto dobrú komédiu som nevidel za (dovolím si povedať) poslednú dekádu. Výborne vymyslené so spústou gegov, ktoré Vás nenechajú vychladnúť od smiechu ani na päť minút. Každý z Vás určite pozná ten pocit keď sa ráno zobudí po nejakom žúre a málo si z nebo pamätá. Tak títo típci si nepamätajú absolútne nič, vďaka alkoholu i drogám a pátrajú po stopách minulej noci. Proste kvalitka. Treba vidieť. Už len na záver: Tie fotky v titulkoch ma zabili :D