Proč? (1987)

Zrovna jsem dokoukal tenhle film, poprvé když jsem ho viděl bylo 16 a dnes je mi o 20 víc ale rozhodně můžu tento snímek označit za nadčasový. Proč ptáte se? Stačí se podívat co se dnes děje na fotbalových stadionech i mimo ně. A co se stím dělá no přece nic. Když se tenhle film podíváte a poslechnete si co říkají o svých fans tehdejší funkcionáři je to k smíchu. Jejich řeči jsou to samé co mají funkcionáři dnes akorát slova jsou jiná, ale kdo s tím něco udělá. Všichni nejspíš čekají na další vlak.

Dogma (1999)

Konečně film ze kterého by si měla vidět církev vzít poučení a ne ho kritizovat aby pochopila v co normální lidi věří a proč. Představa Krista sympaťáka je ale super,protože jsem člověk co věří v Krista, myslím, že existoval a ať dělal co dělal bylo to určitě dobrý a určitě by se mu to líbilo. Salma tanečky umí.

Resident Evil: Zánik (2007)

Když jsem viděl prví díl tak mne to zklamalo, druhej byla ještě větší hrůza, takže jsem na trojku vůbec nečekal. A jen náhoda chtěla, že jsem viděl trojku a hle jaké překvapení. Krásná Milla je základem a dále pak kamera, zvuk a hlavně režie. Moc povedené. Takovou apokalypsu bych asi bral.

Beowulf (2007)

Příběh moc dobrej, provedení hezky zpracované a pokud nějaký herec zemře a bude nahrazen takto počítačově dá-li předtím k dispozici svůj digitální otisk, tak proč ne. Hopkinsovi to moc sluší.

Matrix (1999)

Kvůli tomuhle filmu jsem si koupil první DVD přehrávač. Ani po čase se mi neomrzel. Škoda jen že není natočený v HD. Sice vyjde na Bluray ale jen překódovaný. Pokud použijou původní materiál nechám se překvapit. Tak ššup dáme si pilulku a necháme se zatáhnout do králičí díry