Terminator Salvation (2009)

TAk nevím není to špatné ale ani dobré, hvězdička navíc za efekty ale jinak postrádám všechno od myšlenky po dialogy a výkony herců.

Proroctví (2009)

Nic moc zase zkáza světa, zvláštní že si sluníčko zasvítí jen tak najednou, výkon cageho rozpoluplný, mímové taky nic moc, jedině ty výkony dětských představitelů. zklamání

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tak nevím nevím, pubertální výjevy mně moc nevadí ale na můj vkus jich bylo moc, ale vstupů do myslánky málo a to mi asi chybělo nejvíc, délka filmu krátká, proč neudělali dvojfilm jako se sedmičkou která je dějově asi na stejno těžko říct. A to čekání dokazuje jenom, že si amíci prostě určují co a jak, klidně to mohli dát dřív prd by se stalo.

Star Trek (2009)

očekávám to nej jelikož star trek mám hodně rád, jen by mě zajímalo, jak to že tolik lidí to už vidělo když premiéra je až ve čtvrtek. Tak jsem to viděl a mám k tomu jen dvě slova jíííííííííííííííííííííííííízda UFFFFF. Maximální spokojenost.

Stmívání (2008)

Nuda a nuda a nuda. Plytké dialogy, krásní američtí lidé(chacha). Jen snad ta myšlenka.

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Jojo tohle je prostě nádhera, hezká pohádka, normální lidé a bohatý děj. Už se těším až to pustím klukovi.

Kurýr 3 (2008)

Docela svižnej film, co mi vadilo nejvíc tak ta předvídavost děje. Prostě člověk ví co se stane záhy a hlavně jak to dopadne. Dostat dvoutunové audi pomocí dvou pytlů ven a ještě jej nastartovat tak tohle auto teda chci.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

První hellák mně překvapil spádem, což se dá říci u druhého. Ale zase tu máme neřesti druhých dílů. Myslíl tím rozebírání problémů hlavních hrdinů do hloubky, jsou to furt ty samé plky. A na můj vkus moc fantasy.

Stvoření světa (1957)

Jestli to takhle bylo, pak to beru. A dabing škoda že není víc hvězdiček.