Loď duchů (2002)

Místy slušná atmosféra. Scény v noir stylu dodávají filmu na atraktivnosti, ale dojem kazí odfláknutý konec. Než se vzpamatujete je po všem. Za pozornost ještě určitě stojí velmi dobrá hudba.

Daredevil (2003)

Zaujala mě temná atmosféra a Colin Farrell byl trefou do černého. Jennifer Garner třímající mé oblíbeného zbraně Sai... hmmm. Co ale povedené není je například to, že tvůrci asi zapomněli, že Daredevilovi se zlepšily jen smysly, ne že má gumové kosti.

Agent bez minulosti (2002)

Prezicně zvládnutý akční film. Kdo by to byl řekl, že Matt Damon zvládne i tento žánr. Některé zajímavé nápady, svižný střih a rychlý spád. Co víc si přát.

xXx (2002)

Je to hodně přitažené za vlasy. Ne snad, že bych od podobných akčních filmů očekával realitu, ale něco ani já nespolknu. Některé scény působí nechtěně vtipně. Přesto slušná adrenalinová podívaná.

Kung prásk: Smrtonosná smrt (2002)

Hongkongské filmy mám rád, takže mě některé parodující scény pobavily. Kráva z Matrixu byla zajímavý nápad, ale jinak je to opravdu ten typu filmu, na který koukáte s nevěřícně otevřenou pusou a možná ho i po pár minutách vypnete.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Jedna z mých oblíbenějších komedií. Snaha vytěžit ze střetu dvou etnicky rozdílných světů se daří a humor je neodolatený. Alespoň pro mě.

Dost (2002)

Snaha o spojení několika žánrů někdy funguje, jindy ne. Jelikož nemám vrozenou averzi vůči Jennifer Lopez jako herečce, nejsem nějak extrémně rozčarovaný. Nečekal jsem moc, takže zklamaný nejsem.

Kurs sebeovládání (2003)

Celou dobu jsem měl z filmu dobrý pocit, ale bohužel konec mě zrovna nenadchnul. Pointa sice zajímavá, ale myslím, že zpětně kazí dojem z většiny humorných scén.

Plnou parou vzad! (2002)

Některé scény jsou opravdu nechutné a pokud by by je střihač nechal válet ve své dílně na podlaze, pak bych vůbec nebyl proti, ale viděl jsem i mnohem nechutnější a méně vtipné komedie. 50 %

Milionový závod (2001)

Vážně jsem se slušně nasmál. Jon Lovitz na sjezdu veteránů se vztyčenou rukou a "knírkem" pod nosem... co říct. Některé scény sice tak vtipné nejsou, ale přesto nadprůměr.