Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Tythan

Je to dobrý film. Takovej americkej. Jsou tam samozřejmě všechny ty pravidla, který musí mít každej americkej film a to je honička, v tomto případě je automobilová, jako většinou bejvá, pak že je tam nějaká blbost a tady je jich sice jenom opravdu pár, ale jsou tam a třetí zásada, bez které by to američani nepřežili a to, že to má happy end :-). Ale ten film se mi fakt líbil, až na to, že po různých intervalech je tam vždy nějaký komentář, třeba "můžeš utéct" a to mi přijde, že se to tam vůbec nehodí, akorát to kazí překvapení z následující scény, ale jinak dobrý. ()

choze

"FUNGUJE TO?" "NA TO VSAĎTE ŽIVOT." "VSADÍM." Nic jsem nečekal (to víte, film s Jennifer Lopez) a tak jsem byl příjemně překvapen. Z Jennifeřina násilnického manžela, respektive jeho pohůnků šel docela strach, vzdor klišovitosti to bylo místy i napínavé a potěšil mě výskyt mého oblíbence z pohotovosti Noaha Wyle v záporné roli. Finále je sice hrozná kravina, ale zábavná. Nenáročné spotřební drámo na některý z večerů pracovního týdne. ()

LaciLC

Jennifer Lopez v hlavnej úlohe v thrilleri. Nemohol som sa ubrániť smiechu, ale film som si aj tak pozrel. A nakoniec som aj z časti zmenil názor. Na každom kroku tu síce číha klišé, takže o originálnosti vôbec netreba hovoriť, takisto o hercoch, ale to je asi tak všetko. Naopak vôbec som sa nenudil a film je natočený natoľko pútavo a občas je aj napínavý, že si podľa mňa tie slabšie *** zaslúži. ()

Lumpos

Poměrně vydařené drama. Jennifer svou roli zvládnla, jak jen dokázala. Ve filmu se mi ale nelíbí několik nelogičností, které vás napadnou, aniž se musíte hluboce zamýšlet, co byste dělali vy sami. Člověk ve stresu nemyslí asi na hodně věcí,ale na některé by si přeci jen dal pozor. Myslím že solidní trojka odpovídá tomu, že jsem se u fulmi nenudila a atmosféra se povedla. ()

Arsenal83

20 rokov po tomto béčku stále môžem povedať, že tohto filmu nie je dosť, taká predvídateľná "oddychovka", na ktorej je najlepšie to, že Lopez vyzerá, aj vďaka trom kilám gitu na ksichte, dnes oveľa lepšie ako predtým. Vtedy cigánečka, dnes diva. Vtedy neherečka, dnes stále neherečka. Ale ak mám nájsť podobný a lepší film, tak jednoznačne Bezpečný prístav. ()

• Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)
  • Natáčelo se od 21. března do června 2001. Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)