• Romantický

Saawariya (2007)

Tento film som videla raz a aj to náhodne v telke. Budú to už 4 roky a dodnes ho mám celý zafixovaný. Niektorí tu píšete, že prostredie sa vám zdá krásne, ale chýba dej. Pre vašu informáciu, tento muzikál je natočený podľa Dostojevského poviedky - biele noci. Samotnú knihu čítate 2 hodiny, lebo je taká tenká a dejovo, no dejovo je to to isté len v inom prostredí. Odporúčam si teda prečítať túto knihu. Zaručujem nádherný zážitok. Najlepší muzikál aký som videla (samozrejme z nedávnych čias).

Paranoid Park (2007)

Tento film som si pozrela na zaklade odporucania. Takmer od zaciatku je vopred jasna cela dejova lina. Na Paranoid park sa mi pacilo ze o sebe vie. Aj to, ze je poznaceny amerikou a aj to, ze to velmi vidno. Napriek tomu sceny, kamera, hudba su pre mna velkym a milym prekvapenim a aj ked tu mame uz zname spomalene sceny s hudbonym pozadim tomuto filmu to neskutocne sekne.

Divoška (2008)

Mozno ten film nie je na tri hviezdicky, ale vzhladom k tomu, ze mam skuskove, menstruujem, som citovo labilna a par songov v tom filme bolo trefne vybratych tak preco nie?

Mamma Mia! (2008)

Tento film nestoji za nic.Po dopozerani som si uvedomila preco sa z mamma mie stal film s obrovskou navstevnostou. Teraz to pride----Tento muzikal ci co to vlastne je, je ocividny dokaz, ze ak daju starsej generacii na ostrove dve ecka denne dokazu urobit film, ktory to dotiahol na nominaciu na zlaty globus. Nie je to vtipne, nie je to smutne, je to afektovane a hlavne je to film o drogach:)

Quantum of Solace (2008)

Kvoli modrym ociam Craiga ale inak je to prehnane.Mam pocit, ze kazda akcia je tam nasilu aby tam vobec nieco bolo. Vadi mi farebna monotonnost celeho filmu tie duny, piesok, hnede domy Talianska. Nevadi mi Craig:) Teda ak mate za sebou tazky den a chcete si oddychnut pripadne zaspat pri telke pustite si noveho Bonda.

Oni (2008)

mne sa to velmi pacilo..

Paříž (2008)

Koniec ma trocha mrzi a preto 4-

S Madonnou v posteli (1991)

Mne sa to pacilo.Dokumenty nemam rada,ale v tomto filme bola madonna mrchou aj svaticou a stale to bola sympatacka,ktoru treba obdivovat za to, co dosiahla.

Pýcha a předsudek (2005)

Vahala som medzi dvoma alebo troma hviezdickami.Tento film je dobry,je pravda ze s pokanim sa to neda porovnat,ale je dobry.Znechutila ma jeho afektovanost,ktora bola v kazdom dialogu a vobec Keira sklamala.Tri hviezdicky som dala kvoli jednemu pohladu hlavneho predstavitela na svoju milovanu,ktory bol dokonaly.