Mimic (1997)

Na tu dobu, na ten scénář, na ty možnosti ..atmosféra je výborná a del Toro umí!

Poslední samuraj (2003)

Tenhle styl mi moc nesedí. Nemám rád rozvleklý děj plný rádoby uměleckých a lyrických záběrů, nevkusně dlouhé, opravdu dlouhé zpomalené záběry na umírající hrdiny ...ty vlny emocí a citů z obrazovky šly prostě někam mimo mě. Ale někomu to jistě sednout může, já si po pár dnech už nemůžu vzpoměnout o čem to bylo.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Nenáročná, ale kvalitní zábava na sobotní večer. Tom Cruise je velký sympaťák, děj je svižný a svůj prostor dokonce dostane i krásná ..Ducati Hypermotard :)

Parchanti (2010)

Jen pro Ty, co jsou schopni v kině vypnout mozek - tohle je barevný a hýbe se to. Tečka. Z mého úhlu pohledu ta samá slátanina jako A-Team. Silácký hlášky, silácký výbuchy, silácký rotztřesený záběry ..akorát to nemá hlavu patu a už po pěti minutách si na film nevzpomenete.

International (2009)

Inteligentni a kvalitni film, nechapu zdejsi hodnoceni, zaslouzil by si tak o 20 procent vic.

Sociální síť (2010)

David Fincher je muj hodne moc oblibeny reziser a myslim si, ze ten film lepe udelany byt nemohl. Pecka hudba, pecka spad, pecka vsechno. Pet hvezdicek jsem nedal jen proto, ze jsem z toho nebyl uplne paf, ale to u vaznych scenaru podobnym tomuhle byva asi zridka..

Vetřelci (1986)

Včera jsem to viděl asi po 83. Je to pecka. Je tam všechno, co má ve filmu být, má to spád a hlavně, je to uvěřitelný a hlavně vymakaný do posledního detailu. Pecka!

13 (2008) (TV film)

Hezky natočené, ale hluchá místa v ději a nelogické chování postav mi tenhle film znechutili.

Kick-Ass (2010)

Zatím nejlepší film letos, pro někoho možná popkornová, ale pořád perfektní zábava, líp to udělat nešlo. Určitě klobouk dolů pčed Matthew Vaughnem! A nezakoukat se do Chloe Moretz prostě nejde :)

Zabiji Nixona (2004)

Smutný příběh o jednom lidském osudu, který se velmi pomalu rozjíždí a když graduje, emoční linie předčí tu dějovou. Ze začátku je to dost nuda, ale skvělý Sean Penn Vás dříve nebo později vtáhne do příběhu, ostatně, stojí na něm celý film a S. Penn se toho úkolu zhostil se ctí. Herců kteří by tohle zvládli, moc není.