Milda (2017)

Dokument jako takový moc zajímavý není. Naopak zpracováním a vstupy pana režiséra spíš na kvalitě ztrácí. Ale postava Milouše Jakeše je natolik zajímavá, že stojí za to film vidět.

Noční hra (2018)

Konečně trochu originality, v příběhu i ve zpracování.

Pokoj (2003) odpad!

Pokud se u tohohle někdo bavil a považuje snímek za skvělou komedii, pak už asi fakt ničemu nerozumím. Je to prostě brak po všech stránkách ..a to mi k smíchu nepřijde.

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Průměrný film o vzniku těžce podprůměrného snímku, který dává na obdiv někoho, koho bychom měli spíš litovat a poutá pozornost k někomu, kdo by měl být přehlížen.

Metanol (2018) (TV film)

Není to film na 5 hvězdiček, tak hotový jsem z něj nebyl. Je to film na 4 hvězdičky. Tu pátou jsem dal za to obnovení naděje, že i v českých končinách může vzniknout film na světové úrovni, s kvalitním scénářem, skvělými herci, napjatou atmosférou a relevantními informacemi. Díky za to!

Smrtihlav (2017)

Tomu blbovi, který zprasil takový příběh, nevyužil talentované herce ani rozpočet ...by měli useknout ruce.

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Koněčně po delší době horor, který se snaží o originální pojetí. Příjemné překvapení a první hodina naprosto skvělá!

Ztracené město Z (2016)

Skvělý příběh, velký rozpočet, super výprava, obrovský potenciál ..a ve výsledku nuda k uzoufání natažená do neúměrné délky. Škoda, že tento materiál nedostal do rukou někdo schopnější.

Vetřelec: Covenant (2017)

První polovina naprosto skvělá. Počínaje flétnovou scénou to pak trochu ztratí tu správnou atmosféru, ale i tak převládá spokojenost. Natočeno je to přesně ve stylu Aliena, tedy béčkový film v áčkovém provedení. Výborný soundtrack a k tomu vizuální orgie, Scottovu pozornost k technickým detailům mám moc rád. Příběh a vysvětlení vzniku vetřelce nemusí samozřejmě sednout každému, ale to celkové přijetí je myslím hodně zaujaté. Za mě 7/10, věřím, že s časem půjdu ještě výš, podobně jako u Promethea. ///Včera jsem si to pustil znovu a nemůžu si pomoct. Až na tu flétnovou scénu je to pecka. Pokud fanoušci Aliena očekávali něco jinýho, tak fakt nevím co. Strach z nepoznaného by se tvořil těžko u na světě nejprofláklejšího monstra, to se z jedničky fakt zopakovat nedalo. Beru to jako rozšíření příběhu směrem, který se mi líbí. 9/10