Jen počkej...! (1969) (seriál)

Ruský socialismus s lidskou tváří:)

Mr. Bean (1990) (seriál)

Je to blázen

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Nejpozitivnější, nejkrásnější a nejsrandovněší seriál zároveň

Pevné pouto (2009)

Nemasný, neslaný, chvílemi rozplzlý. 2* za pevné pouto k Jacksonovi.

Zeitgeist: The Movie (2007) odpad!

Ještě, že Rockafell zemřel, jinak bychom byli v alianci s čínou a eskymákama.

Duch doby: Dodatek (2008)

Dokument, o kterém se baví lidé, kteří chtějí změnu. Film, který Vám chce vysvětlovat příčiny současného stavu společnosti na planetě Země. Dokument popisující i důsledky ukradeného jablíčka z rajské zahrady. Film, který vyvolává debaty. 5* pro zvýšení preferencí filmu a zajímavým myšlenkám na kterých by se mohlo stavit. Trapný komentář: gjjm

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Krasavče Krausovo: prve parodie, posleze povrchnost, přetvářka, pyšnost, potom poťouchlá pitomost.

Jak działa jamniczek (1971)

Óda: Obrazová ostrá ofenziva. Obhroublé omalovánky ovliňují oči. Orgasmuji. Originální obscénní ocscilující ohavný omopes otáčející okolko oázy. Okouzlen odérem objektů. Omezující obludy, ofenzivní opi? Operují ostitidu? Ouhle orgán olíznul omítku... Orchestrion - oliva. Ortel objektivní.

Čas sluhů (1989)

Nálepka tohoto filmu "postnormalizační". Husákův stín "umění" je citít v každém filmovém střihu a to nemluvim o tom, že se to odehrává v prostředí vrcholných špiček komunistických předáků. (postnormalizační kostými, brýle, make-upy, uchýlný postnormalizační hudební doprovod, postnormalizační rodinná vycházka okolo chemičky:)). Role zakomplexované, bez ambicí, kruté, zákeřné a vypočítavé či přímo ubohé povahy manželky (krasovice Chýlkové) s rolí mladým, studovaným, nepříliš průbojným, posléze též konajícím zlo, Rodenem, se dají označit za výkony chvalitebné ba výborné. Forma psychologického dramatu je jen pro ty, co po půl hodině nepochopili, že by každý mužský s takovou mrchou zatočil a to doslova. Vyvrcholení a rozuzlení filmu mi tedy přišlo velmi úsměvné až komické. Faktem je, že mě příběh filmu "vyvedl" z míry, nicméně ** sluší víc než je zdrávo.