Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Konečně!!!! A já myslel, že pro rok 2014 je Marvel prokletej... Po ubohém Spidermanovi, u kterého jsem nevěděl, na co nádávat dřív (obsazení Electra, Green Goblina, dokonce i Garfield byl nebezpečně otravnej) a slabších Strážců galaxie, který podle mého ani zpoloviny nevyužili svůj potenciál, jsem přestal věřit. Můj úmysl vrátit se zpět k DC a jejich animákům už mohl změnit jenom Cap, a vida, pro něho opravdu nic není nemožné. Falcon poletující kolem hořících hellcarierrů, nebezpečná Black Widov, Nick Fury a jeho (podle mě neopodstatněná) vyjímečnost a sám první Avenger Steve Rogers. Já dostal víc než jsem po prvním díle očekával...

2 $ocky (2011) (seriál)

Mám tu zkušenost, že na čem se podílí James Burrows u toho se královsky bavím. Ale tohle??? Tohle je mega nášup.. Kdzž skousnete pilot a první dva díly už se neodpoutáte.. Nejde to srovnat s ničím, co momentálně všichni hltají a velebí (BBT, HYMIM) ale to jedinečný podání a Maxiiny urážlivý a citově vyprahlý ,,stěry" bez jakkýchkoliv servítek jsou natolik trefný, že jim odpustím i ten slabší rozjezd. Už mě nebaví Sheldonův profláknutej ksicht a stejný fóry, který servíruje na sto jiných způsobů, ani partička co se schází u McLarennů a ani po 7 sériích se není schopná dobrat nějakého hodného finále a už vůbec ne Community, kde se mi už herci zprotivily... já chci už jen Max, na kterou se nejen dobře kouká ale hlavně jsem v očekávání pokaždé kdzž se chystá promluvit. Btw. Caroline, Han, Oleg, Earl a Kaštan výborně ,,přicmrndávají" a jsou skvělým doplňkem k téhle One Woman Show, Jen tak dál CBS!!

Na doživotí (2007) (seriál)

Nebýt D. Lewise sotva bych si tohohle skvostnýho počinu všiml, ale náhodou jsem zapnul TV ve správný moment a od té doby se pro mne na 45 min zastavil svět. Zprvu pro mě nepochopitelný dabing se mi po chvíli natolik spojil s postavou, že si ani nechci připustit, že by Damianův hlas zněl ve skutečnosti jinak. Co ale hlavně oceňuju je netypický, nevídaný a lehce stravitelný humor, který v podání hlavní postavy teprve získá na své kvalitě. A i když se vám může Charlie Crews jevit jako pošahaný ňouma, nakonec z toho vždycky vyjde jako ten nejbystřejší. Potěšila mě i pestrost a dobrý výběr vedlejších postav počínaje Donalem Loguem, Arkinem, Sextonem až po kteroukoliv z Crewsových parťaček. Nepřeberné množství a rozsah Lewisovo grimas a hlášek mi daly ochutnat něco, co jsem na obrazovce už dlouho postrádal.

Hledání Země Nezemě (2004)

Ve hlavních rolích účinkovali: Dětská Představivost, Fantazie, Odpoutání od reality. Silný a dojemný příběh , ve kterém se utopila i moje skepse plynoucí z obsazení F. Highmora, jehož tvář už je pro mne trochu moc ,,profláklá"

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Nikomu (snad kromě Jirky Korna) absence vlasů tak neseděla k image jako právě Stathamovi, a i když v tomhle pokračování funguje víceméně ,,na baterky", tak nám je dopřáváno akčních scén opravdu zhusta :) Adrenalin vystřídala elektrika, bráchu pomocníka jeho dvojče a záporák je...světe div se.. opět z rodinky starých známých. Kdyby film neparazitoval na svém předchůdci, nejspíš bych si ho ani nepustil. Tak jako tak nelituji, Statham je ve formě a charisma nezapře v jediném záběru. Přeju mu lepší nabídky... a to prý, že 2x nevstoupíš do stejné řeky.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tenhle film není jenom kopa svalů ze všech možných akčních odrhovaček, ale i brilantní nášup dobře stravitelnýho humoru, kterej je servírovanej po celou dobu trvání filmu. Věci lítaj vzduchem a zpoza zdi vybíhá jednotka plná ostřílenejch borců s kvérama tak našlapanýma, že vám to bude bouchat v hlavě ještě při spaní. Moc jsem se bavil a jsem zvědav, co Stallone vymyslí příště.

Hustej nářez (2009) (pořad)

Souhrn videí, které si můžu na Youtube pustit i bez těch stupidních komentářů rádoby moderátorů.

Machete (2010)

Takový už Rodriguez prostě je... balancuje na hranici únosnosti ale drží Vás v rychlým tempu a koupe v kalužích krve. Proč ne? Já se tomu rozhodně nebráním.. Je trochu troufalé mít v jednom záběru vedle sebe Jessicu Albu a Dannyho ale režisér věděl proč to nechávat na poslední scénu. Trochu nejistě jsem uvažoval i nad čtyřma ale jelikož netrumflo ani zdaleka Planetu Terror dostane jen tři hvězdy.

Rocky IV (1985)

Sly a Doplh v nejlepší formě...Čtvrtý díl osobně považuji za nejlepší z celé řady, a nejspíš nikomu, kdo nad tím těch pár hodin strávil, nemusím vysvětlovat proč. Dolph Lundgren byl pro mne a určitě i pro Slye nejlepším a nejdůstojnějším protivníkem a nebýt toho, že mu přidělili ruskou národnost a nechali ho pronést asi jen 5 vět, nejspíš bych jeho ,,herecký" plně docenil. RIP Apollo Creed, let´s go ROCKY!

Čarodějky (1998) (seriál)

U podobných žánrů je problém ten, že možnosti a témata jsou téměř nevyčerpatelná, tudíž se těžko člověk dočká vysněného konce. Stačí obměnit tváře (čarodějky) za herečky co jsou v kurzu, přihodit k tomu jednoho pekelnýho démona a další série totálního propadáku je na světě. Nevím komu to mohlo ,,učarovat" ale já to spíš proklínám. Zbytečně zabírá vysílací čas pro daleko hodnotnější seriály.