Láska na hlídání (2004)

Klasická romantická... (nebudu jí nazývat blbostí). Nemůžu jí hodit do odpadu, prostě ne. Když jsem to viděla na ČT 1, prostě se mi to líbilo, ale uvědomuji si, že tohle je klasická přeslazená blbost (ano, až teď se to slovo hodí). A musím říct, že k tomu, abych měla ráda ''slečnu'' Holmes, tahle komedie opravdu nepomohla. Dvě hvězdy, víc ani ň.

Prostě sexy (2002) odpad!

Tomuhle prostě nemohu dát jiné hodnocení. Takovouhle slátaninu člověk nevidí... I když bych možná měla dát jednu hvězdičku za to, že jsem u toho pořád kroutila hlavou, a tím jsem si teda ten krk procvičila... Ale ne, odpad je vysoké hodnocení i pro Cameron Diaz. Nechápu, jak tohle někdo může natočit?!

Pravidla lži (2006)

Teď když už jsem ten úžasný zážitek vstřebala, mohu přidat komentář. Mám slabost pro tyhle české filmy, i když o tom nemluvím. Líbil se mi výkon Langmajera, a klidně se přiznám, že on je jeden z mých nejoblíbenějších herců z Česka. Psychologicky působivé drama mě donutilo o tom přemýšlet ještě dva dny po tom, tudíž nemohu dát méně než je pět hvězdiček. Jako v každých filmech, i v tomto jsou chyby, ale díky úžasnému příběhu jsem ochotna je přehlížet :))

Městečko Black River (2001) (TV film)

A mně ho chudáčka bylo tak líto, jak už nemohl pryč... Nevím, proč ale tohle se mi líbilo docela dost... Je to možná tím, že tohle je teprve třetí film, který jsem na tohle téma ''dokonalosti'' viděla a proto asi nemá šanci se mi nelíbit.... Za tři hvězdičky :)

Bigfoot (1987) (TV film)

Já nevím... Ale třebaže je to rok 1987.. ten kostým by prostě nemusel být tak strašně moc nápadný... Nelíbilo se mi to. Jedna hvězdička za odvahu tohle režírovat.

Čarodějky (1998) (seriál)

Tak do tohohle seriálu jsem zamilovaná ještě teď... Prostě je to takové pěkné odbočení od reality. Líbil se mi, když jsem byla malá, a neviděla na něm chyby, líbí se mi i teď, i když ty chyby vidím... Třeba zrovna právě u tohohle lze použít heslo: Jak málo stačí ke spokojenosti :))

Velkej biják (2007)

PRostě jedním slovem: BLBOST... Ale když se to vezme kolem a kolem, čas od času jsem tomu zasmála, no, tudíž dávám dvě hvězdičky, snad to moc nepřeháním :))

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Vtipné a má to smysl... Možná to naplňuje můj pubertální mozek, ale mně se to líbí... Proč nedat alespoň tři hvězdičky? Vsadím se, že až se Katka změní v tu ''hezčí'', bude vás to zajímat.

Comeback (2008) (seriál)

Jako zázrakem se mi to líbilo... Bylo to možná po denním vyčerpání... Působilo to na mě takovým oddechovým dojmem, je to příjemný sitcom, asi se nebude líbit každému, já ovšem hodnotím za čtyři hvězdičky :)

Queer as Folk (2000) (seriál)

Úchvatné záběry, úchvatný vývoj příběhu, skvělý náboj, nezaměnitelní herci... a mnohem více. To je prostě to, co vás u tohohle seriálu udrží sedět s otevřenou pusou. ♥