Titanic (1997)

Prostě tohle je jediný romantický film, který u mě vede... Jak by taky ne, Titanic je úžasně poutavý příběh smíchaný s tragickou událostí lodi, co víc si přát :))

Panika (2001)

Nechápala jsem to, ale měla ''ráda''... Nevím, asi jsem musela mít zavřené obě oči, protože takováhle blbost se přeci nedá přehlídnout?!

Pavouci 2 (2001)

Ještě horší kravina než první... Ale díky bohu, že jsem od tohodle nic nečekala :)

Pavouci (2000)

Pytlovina na entou, ale stejně... Bylo mi málo, milovala jsem horory, prostě jsem to chtěla vidět, a mám to... Nic nepřekvapujícího, nic zvláštního... Dvě hvězdy bohatě stačí :)

Trhala fialky dynamitem (1992)

Nevím, čím to bylo, ale tenhle film se mi líbil. Možná to bylo jen Helenou Růžičkovou, která mě uchvacuje v jakýchkoliv rolích... :)

Blanche - královna zbojníků (2002) odpad!

Ze začátku si říkám, co je to za hnusný horor... A vyklube se z toho takováhle ptákovina, která by nezaujala ani toho největšího pitomce pod Sluncem... Pardon, ale tohle stojí opravdu za nic, a odpad je pro to ještě vysoké hodnocení... :)

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Dvě hvězdičky dávám za to, že mě to v raném dětství úplně chytlo a hltala jsem to... Každou sobotu či neděli ráno na nově jsem to musela pustit, a tak moc mě to bavilo... Ale nyní musím s politováním říct, že je to naprostá kravina, na kterou už se nedá dívat déle jak pět minut. Ale děti to asi ukojí a zahřeje u srdce :)

O Janovi a podivuhodném příteli (1990) (TV film)

Nemůžu dát více hvězdiček, u téhle pohádky jsem vždycky byla zahrabaná po krk pod peřinou... Bála jsem se kouzelníka či čaroděje, a prostě to celé bylo takové moc drastické pro čtyřleté až desetileté dítě :))

Podezřelé chování (1998)

Jak už jsem u jednoho pododného filmu o ''dokonalosti'' pravila: Mě jednoduše baví tyhle vysnívané filmy. Je to takový útěk od reality, a docela mě to i napínalo. Některé pasáže sice byly děsné, ale jinak to celkem šlo. Dávám lehký nadprůměr, zaujalo mě to. A navíc tam hrál můj oblíbenec Brendan Fehr, jiné hodnocení jednoduše dát nemohu :)

Skleněný dům (2001)

Naprosto jsem neměla v plánu se na tento film podívat, ale něco mi říkalo, ať to zkusím. Po kámoščině vyzdvihávání tohoto filmu do nebes, jsem teda s obrovským očekáváním zasedla k obrazovce... Začlo to, a já byla napnuta. Pokračovalo to, a já napnuta už nebyla... Ano, některé okamžiky byly úžasné, jako třeba scéna, kdy Ruby vstoupila do domu, a tam uviděla ''sjetou'' Erin nebo poslední scéna, kdy přejížděla šílenému Terrymu tělo. Za to některé byly tak strašně moc předvídatelné, prostě byly k ničemu, tím taky hodnotím film třemi *, kdy se tedy rozhoduji, jestli ještě jednu hvězdu nepřidat za překvapivý výkon Skarsgarda :))