Vrtěti ženou (2011)

Hysteria je pohodový filmeček se skvělou Maggie Gyllenhaal. Pokud hledáte příjemný film na odpoledne, u kterého se mozek nepředře, tak nelze nedoporučit. Plus se ještě vcelku pobavíte. Tady to bude za čtyři:) (75%)

Kung Fu Panda 2 (2011)

Klasická doufámžerychlevydělámedalšípeníze nadstavba. Místy ucházející, ale jinak úplně zbytečné. (50%)

Kung Fu Panda (2008)

Příjemná blbina. Stačí pár dobrých nápadů, příjemně imbecilní hrdina, známé hlasy a Zimmer s Powellem a máme o poměrně solidní zábavu na volné odpoledne postaráno. (70%)

50/50 (2011)

...a na závěr Yellow Ledbetter. (70%)

Dluh (2010)

The Debt není filmem pro každého. Člověk na něj musí mít tu správnou náladu. Teprve pak si ho dokáže naplno vychutnat. Pokud patříte k té sortě lidí, která má tyto filmy ráda, tak neváhejte. Není to nic objevného ani originálního, ale rozhodně to je dobrý film. (75%)

Přepadení (2010)

Příjemné překvapení. Přes to, že film působí trochu chudě, tak celková stylizace a závěrečná půlhodinka vše plně vynahrazuje. (70%)

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Příjemný film, ale na zadek se člověk neposadí. Kladem je přítomnost Ryana Goslinga (opět skvělý, i když nemá pomalu co hrát) a Emmy Stone. Zbytek neurazí, ale ani extra nepotěší. Zvláště Steve Carell, se kterým já osobně moc nevycházím. Jediným mínusem (ale o to podstatnějším) je scénář, který absolutně ničím nepřekvapí a celý film je jen taková rovinka, na které moc příběhových výmolů není. Jestli je to dobře nebo ne, ať si každý posoudí sám. Za mě 3*. (65%)

Nedotknutelní (2011)

Výborný. Tady snad stačí jen zatleskat. Omar Sy a François Cluzet zvládli své role jednoduše skvěle. Když se k tomu přidá silný příběh, hudba a úžasný smysl pro humor, tak...prostě vznikne Intouchables, malý, ale přitom obrovský film. (90%)

Pomáhat a chránit (2011)

Herecké obsazení The Guard snad ani nemohlo být lepší. B. Gleeson se do své role opřel se vší vervou, D. Cheadle vůbec nezaostával a výborný byl i M. Strong (malé role mu poslední dobou sluší mnohem více). Fajn žánrovka s jednoduchým příběhem a ostrým vtipem. Kvalitně strávených 90 minut! (70%)