Hon na čarodějnice (2011)

Podle zdejšího hodnocení sem čekal, že to nebude nic extra, ale celkem mě překvapil. Mám rád Cage, Perlman byl taky dobrej a k tomu pěkná Claire Foy. Takže pozitiva jsou herecký obsazení, dobrá atmosféra a pěkná vizuální stránka. A teďka k negativům, místama to bylo hrozně sestříhaný a chaotický a některý triky byly trošku odfláklý. Takže celkově mě film bavil, ale na víc jak 3,5* to není.

TACHO (2010)

Na tenhle film sem se těšil kvůli 2 věcem. První je Landa a druhá je rally. Záběry z rally tam skoro nejsou a Landa hrát fakt neumí, stejně jako ostatní co tam sou. Příběh taky nic a půlka filmu je anglicky nebo německy (ale aspoň něčemu sem rozuměl naštěstí). Celou 1* dávám za barevný zvířátka, protože ty neměly chybu a další * za hudbu, kterou Landa umí. Ale jinak hodně velký zklamání.

Vzpomínky (2006)

Tak podle popisu sem cestování v čase rozhodně nečekal, ale musim říct, že zpracování se celkem povedlo. Denzel je výbornej herec a Paula je fakt pěkná, takže 75 % a 4*.

S milenkou mé matky (2000)

Ten film je podle mýho názoru blbost a o ničem. V celym filmu se skoro nic neděje a že by to byla komedie? To teda nevim. Je to prostě nuda. Jediný co se mi celkem líbilo byla hudba a pěkný neokoukaný islandský prostředí.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Jsem milovník SG, miluju jak SG-1, tak SGA a miluju i Universe. Je pravda, že prvních 10 dílů nebylo nic moc. Jenže pak se ten seriál skvěle rozjel a 2. série je úplně perfektní. Universe se nedá srovnat s minulými seriémi, protože je úplně jinej. Stejný je tam leda to, že se občas prochází hvězdnými branami a občas se tam mihne někdo z SG-1. Výborný herecký výkony v čele s Carlylem a další herci rozhodně nepokulhávají. Výborna hudba i atmosféra. Prostě skvělý seriál, který kdyby neměl název Stargate, tak by měl určitě lepší hodnocení, protože takhle je strašně srovnávanej s SG-1 a SGA. Nemůžu jinak než za 5* a doufám, že se tvůrci někdy v budoucnu rozhodnou pokračovat.

Český sen (2004)

Sice mi bylo 10, ale vůbec nevim, že něco takovýho v ČR proběhlo. Výborný téma s podle mě trošku horším zpracováním, chvílema mě film nudil. Ale je krásně vidět jak se dá českej národ pomocí reklamy zmanipulovat. Nejlepší mi na tom všem přišlo to, že si to lidi víceméně zaplatili sami, protože to bylo financovaný z prostředků ministerstva kultury. Nejlepší moment filmu asi jak lidi běželi po tý louce :) A pár skvělejch hlášek.

Bastardi (2010)

Že by dokument o chování cikánů? Jestli ne, tak hodně drsnej film. Možná chtěně, možná nechtěně z části komedie. Todle sem si říkal na začátku. Druhá půlka už je trochu o něčem jinym. Někomu se nelíbí jeho herecký výkon, někomu jo, ale mě přišel Magnusek dost dobrej, i když je pravda, že o nějakym hereckym výkonu se moc mluvit nedá. Připomnělo mi to film Mezi řádky, kterej je hodně podobnej. Jasný, že Mezi řádky je nesrovnatelně lepší, ale Bastardi jsou na český poměry velmi slušnej film. A hlavně hodně odvážnej a to se cení. 4*.

Starsky & Hutch (2004)

Čekal sem trochu víc. Pár skvělejch hlášek, krásný auto, překvapivě mě nevadili ani Stiller ani Wilson, který moc nemusim. Pak ještě skvělej soundtrack. Ale ten film by podle mě měl bejt oldschool a když ho porovnám s Expendables nebo s Red, tak oldschool moc není. 3 hvězdy plus jedna za konec. Sweeeeeeeeeeeeeeeeet Emotion.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Mám rád scénky Mr. Beana. Film působí spíš jako několik scének spojených dohromady trochu nudným zbytkem. Nejlepší je podle mě začátek, kdy dorazí do galerie a postříká se vodou a potom jak dá hlídači projímadlo. Ale i další scénky jsou super. Ještě se mi líbil fajn soundtrack. Celkově 70 %.

Domino (2005)

Tony Scott je výbornej režisér, ale tenhle film se mu nějak nepoved. Divná kamera, divnej příběh, divný zpracování. Celej ten film je takovej hodně divnej. Ale abych jen nekritizoval, slušný herecký výkony, slušná hudba a některý části filmu se taky povedly, ale víc než na 50 % to nedá.