The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Film The Room jsem neviděl ,možná časem se podívám.Možná Franco natočil asi svůj nejlepší film ale,pro mě jako diváka je film ,tak trochu nudnej.Pár scének dobré .Ten konec se mi líbil asi ze z celého filmu nejvíce . Za mě 65%

S láskou Vincent (2017)

Asi na můj vkus filmu nic moc ,bud je to až moc barevně namalované nebo už opravdu nevím.Sem rád že, sem film alespon dokoukal do konce .Jinak pro mě naprostá nuda. 50%

Cizinec ve vlaku (2018)

Režisér a jeho dvorní herec ,teda pokud se to dá říct, Liam Neeson spolu natočili další dobrý film.Cizinec ve vlaku film je to vcelku dobrý i když, bych dal do filmu více akce a pár těch ran by neuškodilo na víc .Film sice na začátku než se rozjede má trochu pomalejší tempo ale ,nijak to nevadí.Neeson je vskutku dobrý co se týče filmu.70%

Coco (2017)

Režisér Lee Unkrich ,nám natočil nebo-li vyvořil animák toy story 3 a po 7 letech máme od něj zase nový animák Coco , lepší animák ani letos už neuvidíte ,auta 3 byl dobrý ,tenhle je ještě lepší .A pro mě se animák řadí mezi ty nejlepší pixarovky co kdy ,byli natočeny.Dobrá část je mezi živími a mrtvími ,skvěle vytvořená.Příběh je dost dobře propracován ,tvoří dost silnou zápletku a taky dojemný konec i když,málem mi slza ukápla.Tohle je pro mě animák roku .Pixar je zase na špici.90%

Tvář vody (2017)

Režisér Guillermo del Toro který,nám natočil Purpurový vrch ,tak se pustil do dalšího fantasy snímku The Shape of Water,který se mi líbil více jak purpurový vrch.Kdy bych to měl porovnat se snímkem faunův labyrint i když ,snímek byl dosti fantastický.Tvář vody to je až příliš fantasy-romantika ale, je to opravdu kouzelný a dobře natočený film.Soundtrack ve filmu je taktéž skvělí .Sally Hawkins a Michael Shannon předvedli ve filmu dobré herecké výkony .No neuškodilo by film malinko zkrátit ale,jinak pěkný film . 70%

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Povedený kousek .První polovina filmu byla skvělá a ta, druhá byla o co si slabší .Frances a Rockwell film krásně vedou podali skvělé herecké výkony.Jenom škoda toho Harrelsona to sem čekal víc.Trocha toho černého humoru ,taktéž neuškodí.Vtipné hlášky divák ve filmu postřehne .Co bych ještě dodal tak,skvělá retro atmosféra filmu dodala štávu.Soundtrack dobrý .Uvidíme jak si film povede na oscarech .Za mě 80%

Sbohem Kryštůfku Robine (2017)

Pěkný film to je akorát čekal sem, větší drama .Margot Robbie pěkná to herečka ale, tady tomu filmu moc nepomáhá .Film má dosti smutný příběh .65%

The Florida Project (2017)

Zlý a i dojemný příběh .Ve které,lidi žijí .Ve filmu je spousta neherců. Za mě silné 3 hvězdy.

Velká hra (2017)

Režisér Aaron Sorkin a jeho první režijní debut a že, se ten film opravdu povedl .Jessica Chastain jako Molly Bloom .Ten film je dobře natočenej určitě si film oblíbí jakýkoliv divák , vtáhne vás do děje a nepustí ,furt se něco děje.Napínavé až do konce.Jessica a Elba to bylo něco skvělého na tom filmu,Cera no ,ten též dobrý,Costnerovi stačí pár scének .Těch 140 min uteče strašně rychle .Prostor tu skoro není žádný aby diváka nechal jenom na pár minut vydechnout .Soundtrack dobrý.Těším se na další shlédnutí .Za mě 80%

Insidious: Poslední klíč (2018)

Skvěle podařený kousek jen co je třeba .Daleko lepší než třetí pokračování ,ten byl nic moc .Naprosto skvělá atmosféra, neříkám že, sem se párkát nelekl aniž bych to čekal.Skvělé herecké obsazení ve filmu ale,co mě asi ,tak trochu štvalo že,tam neměli více prostoru Patrick Wilson a Rose Byrne ,no snad budou větší roli v dalším díle ,což bych klidně pátý díl chtěl pokud někdo natočí.Druhej díl u mě zůstavá jako top.Za mě 70%