Nit z přízraků (2017)

Režisér Paul Thomas Anderson natočil nový film Nit z přízraků a poslední film Daniel Day-Lewis už ho asi v žádném dalším filmu neuvidéme škoda ,protože herec opravdu umí hrát.Film má vskutku dobře vyprávěný příběh.80%

Kolo zázraků (2017)

režisér Woody Allen natáčí každoročně jeden film .Ted nám natočil film z 50. let v zábavném parku.Kate Winslet už jenom kvůli ní sem se na film těšil.Justin Timberlake to je herecké dřevo jaký svět neviděl.Film má takové to pomalejší tempo . Jednou film bohatě stačí vidět.Za mě 50%

Táta je doma 2 (2017)

Tak režisér nám natočil pokračování úspěšné komedie táta je doma .I když první díl se mi líbí daleko víc ,tak tento snímek je o dost slabší .Film postrádá více v tipů ,momentů .Takový ten vánoční mix.Sice se u pár scén zasmějete ale ne ,tak v prvním díle.Gibson jo ten se tam hodil. Za mě 60%

Zmenšování (2017)

Matt Damon a jeho miniverze ,no co k tomu dodat zajímavý příběh to jo ,akorát je to slabý film .60%

Suburbicon: Temné předměstí (2017)

Suburbicon a Clooney ,no film natočil ,tak jako se točí jeho filmy .I když je pravda že ,tenhle film nebyl až ,tak moc můj dobrý šálek kávy.Na tu thrillerovou linku ve filmu to moc nefunguje .Druhé shlédnutí nepotřebuji vidět.55%

Všechny prachy světa (2017)

Režisér Ridley Scott nám zase něco natočil .Ale ,za jakou cenu.Herecké obsazení ,herecké výkony herců ,tak to je 50/50.Herecké výkony postrádají napětí a tu brusinkovou štávu od gumídků asi ,tak .Michelle Williams zase sekundovala pěkně Wahlbergovi to je ,tak vše .Čekal sem lepší kousek.Ridley Scott doufám že, ještě někdy natočí lepší film než tento a nebo at se odebere do důchodu.60% víc ani ne.

Hrdinové ohně (2017)

Režisér Joseph Kosinski nám po oblivionu natočil film Only the Brave který, je skvělý .Že by konečně měl nejlepší film v jeho režijním počinu.Dost dobrý životní příběh o partě požárníků,kteří chránili lidi ,majetek, a tisíce nebo desetitisíce hektarů lesa a položili za to vlastní životy.Příběh je naprosto skvělý ,různé scénky s ohněm naprosto dokonalé ,opravdu velmi silný dojemný příběh .Herecké obsazení ve filmu no ,taky dost dobré.Jenom škoda že ,film nešel u nás do kin . Za mě 80%

Nejtemnější hodina (2017)

Film nás zavede do historie 20.astoletí ,konkrétně o jednom z největších osobností Winston Churchill . Co k tomu jenom dodat ,tak stručně Oldman asi jako jediný zahrál Churchilla skvěle ,možná toho plešouna dostane nebo taky ne.To asi bude tak ,vše .Jinak film nemá co jiného nabídnout .Za mě 65%

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Film The Room jsem neviděl ,možná časem se podívám.Možná Franco natočil asi svůj nejlepší film ale,pro mě jako diváka je film ,tak trochu nudnej.Pár scének dobré .Ten konec se mi líbil asi ze z celého filmu nejvíce . Za mě 65%

S láskou Vincent (2017)

Asi na můj vkus filmu nic moc ,bud je to až moc barevně namalované nebo už opravdu nevím.Sem rád že, sem film alespon dokoukal do konce .Jinak pro mě naprostá nuda. 50%