Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Sice už film netočí Lucas ,takže náhrada za režiséra tu je akorát předchozí díl je poněkud lepší než tenhle.Nudit se u filmu rozhodnĕ nebudete. Na tu dobu sou triky pěkně vytvořeny.Ty malý parchanti alias ewokove ti me tam serou celou dobu nejlíp je vyškrtnout ale, když tam musejí byt. Herci nám tak, trochu ze starly dost je to vidět na Marku Hamillovi. Leilla a její sex svůdný obleček. 85

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Lepší jak celý původní film.Film pro celou rodinu,skvělé herecké obsazení,ve filmu nechybí humor toho je tam dostatek ,akce převišuje akce ,příběh byl naprosto skvělý.Dost dobře je ukázána pocta prvnímu filmu, vymysleli to skvěle.Dwayne to tu zahrál skvěle i s jeho dosti dobrým humorem ,Jack Black ,taktéž dobré že, by zahrál nejlepší výkon svoji herecké kariéry.Hart nevím co všici proti, němu máte svoji roli zahrál skvěle .Bral bych pokračování všema deseti.Skvělá zábava.75%

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Dosti povedené pokračování,asi nejlepší díl z celé původní trilogie.huá , konečně vidíme ve star wars filmu i Boba fetta alias lovce lidí.Harrison Ford ,Hamill,Fisher dobré trio ve filmu .No Lucase vystřídal Kershner a vůbec to tu není poznat , o proti star wars 4- nová naděje je film akčnější ,zábevnější, dobrý film.Hudba od Williemse naprosto dokonalé dílo ,ten chlap vážně umí nikdy nic nepokazí.Ford,Hamill, a Fisher skvělý herci dobře zahrané už i Fisher konečně podala dobrý herecký výkon,bavila asi nejvíc z celého filmu ,no ještě před Fordem ,to je co říct.Dost dobrý kvalitní díl.Za mě 95%

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Na tu dobu se jedná o velkolepý unikát ,to se nedá ani popsat .Film odstartoval pěknou ságu.Režisér natočil opravdu skvělý film . Alec Guinness na obi-wana byl skvělý herec .Luke dobře navázal na Anakina alias darth vader .Ford další postava do star wars ,které občas nechybí špetka humoru a žvejkal další chlupatá opice ,která střílí z pušky .Imperium dostane konečně na prdel .Leila je do filmu vybrána dobře k této herečce nemám co bych vytknul.Hamil taktéž dobrý .Režijne je film skvěle natočený.Hudba od Williamse to se nedá ani popsat dokonalé.90%

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Tak ,tohle byla nejlepší epizoda z celé nové trilogie.Celý film je hodně temný a je čas, nám ukázat temnou stranu síly.Anakin a jeho zrození k temné straně .Akce,akce a zase jenom akce co více si přát .Bitky se světelným měčem Windu a Palpatin, Obi-wan Kenobi a Anakin Skywalker .Ta bitva byla epická.Hayden Christensen ve filmu předvedl nejlepší svůj výkon než v předchozím snímku .Už to není takový neherec jako v druhém díle tu předvedl že ,i on umí něco zahrát.Rozkaz 66 a konečně to začne šlapat .Palpatine ,ten měl v tomhle snímku ten správný zaporný drive .A souboj yoda vs palpatine dosts dobré .Obi-wan tu zahrál ,taky skvěle .A co dodat film skvěle navazuje na původní trilogii .Lucas natočil asi jeho nejlepší star wars .Málem bych zapoměl na skvělý soundtrack ve filmu .Film viděn ,kdysi v kině.Za mě 90%

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Korupce v senátu,velká láska , a anakin neví jestli světlá či temná strana . Je skvělé co se změnilo od prvního dílu.Hudba zase dokonalá od nejlepšího tvůrce John Williams .Hrabě dooku ,no lepší záporák jak ten z předešlého dílu.Ewan McGregor,tak tu postavu zahrál zase skvěle.Christensen no dobré ale, stejně si myslím že je to dřevo herec. klonová armáda, dobrá,a republika ovládána temný pánem .Možná má film nejdelší stopáž ale nevadí ,film utekl.Kdysi film viděl v kině jako malý.80%

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Dobrý film,sem velký fanoušek hvězdných válek ,především těch nejstarší trilogie .I když ,ty další 1-3 taky nejsou k zahození,moc dobře si pamatuji jak sem války viděl v kině jako kluk.Williamsova hudba ,tak ta byla skvělé. Dále darth Maul coby záporák ,taky ušel .Ostatní herci Liam Neeson,McGrego, a mladičká Portman kde začínala s herectvím ,taktéž skvělí.Mladý anakin sice herce Jake Lloyd ,jestli se vrátí někdy v budoucnu před kamery ,tak to je ve hvězdách ,jedna role a už sme ho nikde neviděli. Za mě 80%

Já, Tonya (2017)

Já, Tonya na film sem se těšil už jenom kvůli herečce Margot Robbie ale ,film mě zklamal .Sice nikdy sem neslyšel o životě Tonya .Sice film je pojatý formou dokumentu jak sem tak mohl zpozorovat .Margot ve filmu byla dobrá ale ,jako film o ten nestál za nic.Max na jedno shlédnutí vícekrát už ne .První polovina filmu dobré a ta druhá jako že, nic moc .Tak trochu sem se u tohodle snímku nudil a už sem si říkal, kdy bude konec.Jedno zhlédnutí bohatě stačí ,vícekrát už ne . 65%

Mudbound (2017)

Tak tohle mě nechytlo vůbec ,zatím co film Deitroit mě nadchnul tohle rozhodně ne.Děj filmu se nikde neposouvá a nikam to nevede .Bohužel za mě 55%

Bright (2017)

A že,by si Will Smith začal vybírat lepší projekty ,konečně hraje v nějakém dobrém filmu.Taková policejní fantasy magorie.Orkové a jejich velké geta .Will a jeho hlášky ,tak zase jednou dobré.Naomi Rapace jako elfka dobrý .Smith tu hláškuje jako v mizerech .Už by ten třetí díl měli natočit .Jinak dobrá oddychovka .Pokračování sem pro . Za mě 70%