Soumrak mrtvých (2004)

Aj ked tu je hodnotenie vysoke , tak to nic nemeni na tom ze je to totalne nudna a trapna blbost s minimom zaujimavych napadov .

Splice (2009)

Z mojej strany dlho ocakavana vec , no ani nahodou by som nepomyslel ze sa na to budem pozerat az s takou velkou nechutou . Tento film nebol vobec povoli a bol mi nechutny a proti srsti . A to mam velmi rad horory . Hodnotenie - 40%

Správci osudu (2011)

Jedna sa o velmi prijemny romanticky film s maximalne originalnou zapletkou . Osobne som podobne romanticky ladene scifi nevidel a po zhliadnuti z toho mam len dobre pocity . Defacto som veril presne v taky koniec aky som aj dostal . Film ani chvilu nenudi a na hlavnu dvojicu sa velmi dobre pozera .

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Trailer som na to nevidel a ani som tento film najako neocakaval . No musim uznat , ze o to viac som bol prekvapeny ake to bolo fasa . Paul bol mimoriadne zabavny a vsetko slapalo ako hodinky . Vyborna zabava

Stalo se (2008)

Hodnotenie - 71%

Starý páky (2009)

Ukazkova rodinna komedia dnesnej doby , ktora dokaze pekne pobavit

Stmívání (2008)

Velmi velke a prijemne prekvapenie .

Storm Seekers (2008) (TV film)

Este teraz neviem co to vlastne malo byt

Strašidelný autobus (2005)

Prva polovica filmu , kym este nesli na vylet autobusom bola za 4 ale druha kde to zacalo byt uz dost nudne tak za 2 . Vcelku to bolo take male prijemne prekvapenie z europy