Street Fighter: Poslední boj (1994)

Za prve , sa vobec nehambim za svoje hodnotenie a za druhe ho nedavam zo sucitu , ale preto lebo mne sa fakt paci tato haluz uz od detstva a viem si ju vychutnat tak isto aj s odstupom casu

Sunshine (2007)

Mal som co robit aby som pri tomto nudnom filme vydrzal do konca . Z mojho pohladu nezaujimava blbost a velmi velke sklamanie . Mozno ze ine dobrodruzne scifi filmy su az prilis americke , ale aspon su pozeratelne a zabavne

Super lux (2002)

Tak toto bola pekna blbost , aj ked som to ocakaval

Supernova (2000)

Ani sa mi nechce verit ze Coppola v tom ma prsty

Super 8 (2011)

Nejde mi do hlavy , ako taketo nadupane dobrodruzstvo s velkym mnozstvom skvelych napadov , ktore neda divakovi ani na chvilu vydychnut , moze mat len take priemerne hodnotenie .

Survival of the Dead (2009)

Bol to zaujimavy a aj zabavny pokus o nieco nove , no horor to uz viacmenej nebol ale skor mi to pripadalo ako cierna komedia . A cele to posobilo dost rozpacito

Svatý (1997)

Kilmerov najlepsi film . Vzdy som mal slabost pre podobne zanre , ktorych zas nieje tak vela , a mozno preto sa mi to pacilo ovela viac ako väcsine tu . Ruska zimna krajina sa velmi hodi do takychto filmov so spionaznou tematikou . Je to pre mna film ktory si viem vzdy pekne vychutnat v tv .