Náhlá smrt (1995)

Film som si hlavne nenechal ujst kvoli mojmu oblubenemu tymu nhl Pittsburghu a Van Dammovi . Nebolo to nijak vynimocne , ale stale ma JCVD co ponuknut a ako brankar mojho naj tymu bol super

Není úniku (1993)

Bezna pohodicka ktora neurazi a da sa pozret odstupom casu aj viac krat

Živý terč (1993)

Pribeh filmu nieje nijako vynimocny , no co do zabavy patri medzi najlepsie akcne filmy vobec a urcite je na filme vidiet aj to ze sa ho ujal spickovy reziser daneho zanru a nie nejaky nahodny packal . No a co sa tyka Van Damma , tak ten je perfektny , charizmaticky a neviem si predstavit ze by tu ulohu hral niekto iny ako on .

Lví srdce (1990)

Presne takto vyzeral ukazkovy akcny film 80 az 90 rokov , ktory radim medzi Van Dammove naj filmy

Černý orel (1988)

Van Damme na strane zla urcite nesklamal a film v celku nenudi , no patri medzi tie priemernejsie aj ked stale zabavne filmy

Krvavý sport (1988)

Van Damme proste nenudi , a aj ked vacsina filmou je o tom istom , tak stale su dobre a ja ich rad pozeram

Mariňák (2005)

Jednym slovom povedane : PECKA !!!

Sherlock Holmes (2009)

Film ktoremu v mojich ociach nechybalo vobec nic . Perfektna zabava , ktora ma nenudila ani na sekundu a Ritchiemu to vyslo na jednotku . Uz sa tesim na druhy diel

Loudilové (2009)

Presne tento typ komedii , patri medzi tie moje filmy : nemam co na robote , chcem vypnut a pri niecom sa len tak odreagovat a nerozmyslat nad tym . Odreagoval som sa , pobavilo ma to

Masakr v Texasu (1994)

To ze to nije uz ozajstny horor s pekne hustou atmosferou , to je pravda . No je to pekne slahnuta uletena hororova zabava , ktora nieje urcite vynimocna , ale neurazi . PS : ja si myslim ze keby to tvorcovia nebrali ako niektore pokracovanie uspesneho kultu , tak by si to väcsina nebrala az tak k srdcu a bolo by tu vyssie hodnotenie