• Thriller

Zkažená úča (2011)

Zas tak špatné to nebylo, teda až na tu jednu vulgární scénku... a ta paní snaživá Veverka byla tak otravná... Jó, takových zlatokopek je... Líbilo se mi, jak učitelka pořád spala v hodinách a žáci se dívali na filmy, taková úča by se mi také líbila (občas), navíc Cameron Diaz to v této roli nehorázně sekne! Btw. sex v oblečení byl k vidění už v Modrém sametu (i když tam byl v o dost drsnější podobě). :-) 60%

Láska je Láska (2004) (seriál)

Teprve se rozkoukávám, ale zaujalo mě to velice. :-) Sice některé ty ženské jsou mi nesympatické a někdy se mi zdá přehnané, jak někoho až tak zoufale hledají, ale trojice Jenny, Tim a Marina mi to plně vynahrazuje. ;-) --- Z té Mariny začínám mít divný pocit... tak chladnou a falešnou ženskou jsem snad ještě neviděla. Ano, je krásná, ale co z toho... Zato mě čím dál víc zajímá Shane, škoda, že v dabigu má tak slaďoučký hlas, který se k ní vůbec nehodí, takže jednoznačně doporučuji originální verzi s titulky. ;-) --- Chválím perfektní výběr hudby! Co se stalo s Jenny??? Čím více dílů, tím se chová podivněji a trapněji, ach jo. --- 1. řada - 100%, 2. řada - 60%, 3. řada - 80%, 4. řada - 80%, 5. řada - 80%, 6. řada - 60%

Temný rytíř (2008)

Film průměrný, ale Joker mu dodává nadprůměrnost. Nečekala jsem, že bude až tak šílený... :-)

Sucker Punch (2011)

Temné, stylové, sexy. Vizuální orgie. Útěk od kruté reality, snový svět, fantazie, metafory. Je mi líto, že tento film hodně lidí nepochopilo, ale nepřekvapuje mě to, protože není pro každého. Film - 100%, soundtrack - 100%. Bez debat.

Gremlini (1984)

Já ty příšerky prostě miluju! "Řekli nenamáčet. Co je na tom tak těžkého???" (Sheldon Cooper, The Big Bang Theory) :-)

Johanka z Arku (1999)

Podle mého názoru nejlepší film Luca Bessona. Byla jsem na něm tehdy v roce 2000 v kině. Nezapomenutelný zážitek. Milla Jovovich byla jako Johanka výborná, ona se pro tuto roli snad narodila. Nechápu tolik kritiky... pro mě po všech stránkách výjimečný film. 100%

Hank a Mike (2008)

Příjemné překvapení, konečně pořádný film na téma Velikonoc. Tihle ušáčci se fakt povedli! Nejlepší byl úvod :-), zajíci na úřadě práce, zlaté vejce... a další věci, ale nechci tady popisovat celý film. :-) A hudba - wow! --- 80%

Bratři (2009)

Výborný film, skvělé herecké obsazení. Mohu jedině doporučit. Na pohled Sama jen tak nezapomenu...

Moulin Rouge (2001)

Nic moc... ba co víc - v některých chvílích až utrpení sledovat... co to tam ta Nicole Kidman vydávala za podivné zvuky? :D Ani písně mě nezaujaly. Ale Ewan zpíval hezky. 40%