Před 25 lety (1985) (seriál)

Kdo se nepoučí z vlastních chyb, musí si je zopakovat. A tohle je vážně poučné pokoukání.

Čertovská kvidoule (2012) (divadelní záznam)

Inteligentní, vtipné a hravé divadlo. Kdysi zasloužení a vážení herečtí kmeti, kteří dnes a denně utrácející své talenty v pořadech o vaření, receptářích pro kutily, anebo stupidních televizních mýdlových operách, nesahají těmto inovativním mladým umělcům ani po kotníky. Divadlo díky nim žije!

Ministerstvo strachu (1966) (TV film)

Podobným inscenacím, natočeným podle chytrých scenářů, v nichž exceluje jeden herec lepší druhého, už nadobro odzvonilo. Ještě, že se jakási uměnímilovná duše stará o archiv ČST a občas z něj něco propašuje do programového vysílání současné ČT, která má veřejnoprávnost jen ve svém názvu.

Poslední chlap (2011) (seriál) odpad!

Vydržel jsem do třetí sprosté věty. Na takovýto hnusný patvar se, opravdu, dívat nebudu. Škoda čoček.

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Asi tu máme mezi sebou několik jasnovidců vidících do budoucnosti. Film ještě neměl premiéru, ale už má několik hodnocení. / Doplněno po zhlédnutí: Mohu pouze konstatovat, jak moc lituji, že já sám nejsem jasnovidcem. Kdybych to byl býval věděl, byl bych se výše uvedenému snímku radši vyhnul. Doufal jsem aspoň v něco koukatelného, nedočkal jsem se. Moc optimismu škodí.

Go On (2012) (seriál)

Šest a dost. Po šesti pokračováních vyčerpali autoři plně potenciál možných vtipných momentů a dál jen vaří z vody.

Sousedská hlídka (2012) odpad!

Komedie, která nemá ani tolik vtipu, co by se za nehet vešlo. O sci-fi obsahu radši nemluvě. Nerad bych urazil jiné filmy tím, že bych tomuhle "pokusu - omylu" udělil byť jen jedinou mizernou *.

Lorax (2012)

Nejvýstižnější slovo popisující tento film...? Divný.

Kufr (1992) (pořad)

Co byl KUFR? A) Zábavný pořad. B) S pohodovým uvaděčem. C) Skvělými hosty. D) A mnoha rozličnými úkoly.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Z této šou jsem měl nejradši sestřihy s vyprávěním hostů, vysílané vždy ve všední dny časně zrána. Člověk se aspoň dobře naladil, předtím než vyrazil do pracovního procesu.