Godzilla (1998)

Taková příjemná volovina, na kterou se dá koukat i bez toho, aniž by divák musel zapínat mozkové závity.

Chata v horách (2012)

Provedení dobré, myšlenka nedotažená.

Revoluce (2012) (seriál)

První díl můj zájem vzbudil, druhý ho pořádně zchladil, třetí zabil a čtvrtý definitivně pohřbil. Žádná "seriálová revoluce s velkým R" se nekoná.

Let číslo 93 (2006)

Allāhu akbar. Pro některé lidi zcela nepředstavitelného - film o 11. září 2001 začínající motlitbou z Koránu. Můžeme si o oněch událostech myslet cokoliv, ale ať už šlo o atentát, nebo o konspiraci, jisté je jediné - staly se a navždy změnily svět. Lidé se do té doby ptávali "Cos dělal ve chvíli, kdy zabili Kennedyho?" Od toho dne se ptají "Cos dělal ve chvíli, kdy padalo SOC?". Já to vím naprosto přesně. A vy?

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (TV film) odpad!

Zneuctění skoro-posvátné a někdy skoro-dokonalé modly. Rybu! Rybu! Rybu! A utopit toho, kdo vymyslel, že Trpaslík znovu ožije.

Méďa (2012)

Celý film ve zkratce - "mami a tati, medvídek se mnou mluví", píseň hromových bratří, "děvčata, děkuji vašim špatným otcům za tuhle noc", bronzové varle Lance Armstronga, souboj Flashe Gordona s Mingem a Teda s pekingskou kachnou, úžasný břišní tanečník a únosce v jednom, šťastný konec se zmrtvýchvstáním.

Bourneův odkaz (2012)

Dobré akční bojové scény muže proti muži, jinak nuda.

Ledová bouře (1997)

Přiznávám, že zprvu jsem od tohoto podobenství moc neočekával. Rozjezd nic moc. Konec konců jde o americký film o Americe. Přesto musím uznat, že jsem mile překvapen hloubkou dřeně, na kterou kusy ledu dostaly.

Něco jako komedie (2010)

Hlavní hrdina se nechá preventivně hospitalizovat, protože chtěl spáchat sebevraždu. Velká škoda, že mu v tom lékaři hned zpočátku nepomohli, ušetřili by utrpení nejen jemu, ale i divákům.