The Resort

BOURQUE

Klasická jednohubka s klasickým scenárom – malá skupina mladých ľudí sa vydá na ostrov do upusteného (a prekliateho) hotelu, kde sa straší. Ako dorazia, tak sa začnú diať divné veci. Z daného príbehu a z možností, ktoré ponúka prostredie, však takmer nič nie je dobre zužitkované. Slabé výkony na všetkých frontoch a pozíciách. Najväčším pozitívom je zachytenie malého kúsku z peknej prírody a krátkosť filmu. Keď však u hororu sú tieto veci top, tak je niekde veľký chyba. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

dannyyy

PRO: - Příjemně krátká stopáž - Hezké lokace a samotný resort hodně zajímavý - Milovníci abandoned a travel klipů s podmanivou hudbou z YouTube budou spokojeni PROTI: - Nepříjemně krátká stopáž, neboť se tam vlastně nic neděje - Herecký projev otřesný, jeví se to spíše jako studentský projekt - Zvukaře asi najmuli na poslední chvíli někde v hospodě, v určitých sekvencích je to dost znát - Konec filmu totálně uspěchaný a nechápavý, alespoň já to vůbec nepobral ZÁVĚR: - 2/3 filmu najdete na YouTube v lepším podání - Cestování a prozkoumávání opuštěných lokací - 1/3 ruce pryč, zavřít oči, smazat, zformátovat HDD/SSD/FD. 30% ()

B3n

Tomuto filmu by viac svedčal formát found footage, ale aj tak spokojnosť. Asi mám pre túto tému (urbex) slabosť, pretože mne sa to naozaj páčilo. Hodnotenie 25%, ktoré mal film pred mojím hodnotením, sa mi zdá príliš prísne. ()