Skejťačka

• USA Skater Girl

Holka z indického zapadákova se úplně zblázní do ježdění na skejtu. Jenže její cesta na vysněnou soutěž bude ještě pěkně hrbolatá. (Netflix)

wowylgu313

O skateboardingu moc filmů nevychází... Naposledy co si nějak více pamatuji a zarylo se mi to k srdíčku byl film Legendy z Dogtawnu. Film Skejťačka nás zavede do Indické vesnice, doslova se vším všudy i s těmi jejich debilnima nazorama. Takže si asi představte když slečna chce závodně jezdit na prkně, co na to asi tatínek? A co maminka? Sportovní drama, které si drží nějaké své tempo a k tomu dostanete lekci skateboardingu. Do toho všeho obětavá "profesorka" která se s pomocí přátel rozhodně postavit mega skatepark v té vesnici pro všechny ty přičmoudliky. Propletenec dramatických scén, fyzických i psychických bojů dospívání tam u nich pokud chcete vybočit ze stáda. Byl to takový trošku lepší průměr. 55-60% ()

rigby

Film byl hodně naivní, zkreslený podle americké představy Indie. Raději bych uvítal klasický Bollywood, než tohle povrchní dílo. Ale dívat se na to nakonec šlo. I když podruhé bych to už nedal. 3- ()

hufnagel

Vidieť zreteľne aký rozdielny je súčasný vidiecky život v Indii v porovnaní s dnešnou západnou kultúrou.A to už úplne americké finále nemuselo byť. ()

Maneken

Pěkně nastíněné podmínky v Indii, a poselství filmu mne dostalo. A závěrečný sláďoš mě dojal a i slza ukápla 🙏🏼👏🏻 ()

AmunRa

Spíš než sportovní film jde o sociální drama chudé vesnické rodiny, které ne zrovna nenápadně omlacuje divákovi o hlavu postavení žen v Indii, domluvené sňatky, přístup ke vzdělání, zakořeněný kastovní systém, chudobu a další problematické momenty indické současnosti. Film rozvíjí mnoho příběhů, ale žádný neuzavírá. Možná se tvůrci nemohli rozhodnout, jestli zvolí pohádkový nebo realistický konec, který by zase až tak dobře nedopadnul. ()

1308boddah odpad!

Totální blbost, indové se chovají po americku za doprovodu otravné a vlezlé hudby, námět k ničemu a nesmysly prošpikováno. Jestli tohle někdo myslel vážně, tak by ho měli zavřít do blázince. Netflix se zase předvedl a vyplodil jeden z nejpitomějších filmů i na vlastní poměry. ()