Série(3) / Epizody(21)

b.dragonfly

Seriál inspirovaný skutečným příběhem Pedra Doma, který se stal nejhledanějším zločincem v Riu. Zajímavý příběh otce, který je policistou na protidrogovém a jeho závislým synem, který mimo drogy rozjede i dráhu zločince. Dom byl vážně kusanec a bylo mi ho nesčetněkrát líto, protože bojovat s něčím takovým je vážně síla. Jediné, co mi možná malinko překáželo, byly flashbacky s jeho otcem. Jinak ale skvěle natočené i zahrané, rozhodně bych ocenila i druhou sérii. 4/5*. ()

david141474

Dom, seriál, který si mě naprosto získal! Vím, že 4. série už nevznikne, ale i tak všechny tři série jsou skvostem světové kinematografie! Taky je mi jasný, že jste o tomto seriálu v životě neslyšeli a mě to velice mrzí, protože je to zřejmě nejlepší seriál, který jsme měl tu čest vidět. Je to dokonce lepší než Narcos, Clone Wars nebo celá Hra o Trůny. A ta drogová tématika je na tomto seriálu jistě nejlepší. Co dělá tento seriál tak dobrým? Tak samozřejmě, že je to atmosféra, která je po většinu naprosto neskutečná a nepříjemná a taky perfektní herecký výkony. Nebudu tady řešit jednotlivé série, protože jsou všechny stejně dobrý a stejně bych tápal co mám napsat. Jen je škoda, že se většina herců z prvních dvou sérií objevili ve třetí jenom tak na jednu/dvě scény a nazdar. To bylo trochu zdrcující. I přes tento nepříjemný fakt je to pořád dosti kvalitní seriál. Tohle je tak všechno vše co bych k tomu ještě napsal. Je to hodně kvalitní záležitost a určitě by jste se na to měli podívat! 10/10 Troufám si říct, že tohle je nejlepší seriál, který jsem za celý život viděl! ()