Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Thriller

plakát

Devil's Island (2021) odpad!

Jedna jediná věc... TO JAKO VÁŽNĚ ?!!

Spoušť (2021)

Mizerně zdlouhavé. Kdybych si chtěla pustit nějakou romantickou pseudoklišé věc o stokrát omílané nevěře, sáhnu po červené knihovničce. Tady jsem chtěla dostat pořádnej nářez, ten ale bohužel nepřišel. Škoda. Mladý pár řeší její nevěru. Řeší ji pořád a celý film. Odpustí jí? Neodpustí? Bude ona už věrná? Odolá on pokušení se svou spolužačkou, aby jí nevěru oplatil? Zvládne ona svou rozjíždějící kariéru? Přežije jejich pejsek? Vážně drama.. Občas se jim stane v domě něco nevysvětlitelného, ale ženské se prostě nikdy nevěří a tak je nejen za nevěrnou čubku, ale i za hysterku. Kdyby se mi v baráku už po několikáté sama od sebe pustila voda nebo bych pořád viděla / slyšela divné věci, určitě bych tak klidně neprospala celé noci. Za celou dobu ve mě zamrazilo jen jednou, a to když viděla z ložnice mezi dveřmi na zemi cizí ruku. Jinak  se to velmi, ale velmi pomalým tempem začne rozjíždět někdy po první hodině, což je docela tristní. Ani maska onoho individua, které jim tam straší, mně nijak nepřesvědčila a připadal mi spíš jako mladý Frankenstein. Slabota, utahané, místy ubíjející. 2*/5.

Hejno kobylek (2020)

WTF, co to mělo být?! Proč horor? Kde horor?! To jsem se zase nechala nachytat.. Nesympatická ženská chová kobylky a kolem toho řeší milion nezajímavých a pro diváka nepotřebných sraček. Konec filmu. Kde jsou ta krvelačná sarančata, která mohla rodinu pěkně požrat a pak se rozmnožit do katastrofických rozměrů a terorizovat.. Frantíci, tady jste mě zklamali.

plakát

A Model Kidnapping (2019) (TV film)

Hodně naivní film pro hodně naivní diváky. Přímo odpad ne, zachraňuje to alespoň Lucy Loken, na kterou se dalo dívat, jinak ale film nestojí za řeč.

plakát

The Boy Behind the Door (2020)

Malý Reyko Koranteng bojuje o život jako drak a film má pro mně jasné poselství o pravém přátelství. Napínavé to bylo, potěšil mně nejeden zvrat, ale je fakt, že kdyby ubrali na stopáži, asi by bylo méně otrávených diváků. Nicméně soustavně ponurá atmosféra se mi líbila a časem se možná ještě přikloním ke čtvrté hvězdě.

plakát

13 minut (2021) (TV film)

"Jediná vteřina, která je živá..." Vít Klusák tyhle věci umí a umí je tak, že ještě dlouho po shlédnutí mám slzy v očích a stažené hrdlo. Nikdo z nás nesedá za volant s jasným cílem někoho zabít, ale vždy se můžeme rozhodnout, jak pojedeme. Protože vždycky se jedná o vteřiny, o pár zasraných vteřin. Sama jsem v rodině tragickou dopravní nehodu, při které zemřel člověk, zažila. Změní vás to na celý život. I kdyby tento dokument měl jednomu jedinému člověku pomoct použít za volantem mozek namísto ega, pak to má smysl. Pokérovanému holohlavému zmrdečkovi, ač právě on paradoxně zatím nikoho nezabil, bych přála, aby mu sebrali papíry doživotně, protože takoví bezmozci nemají na cestách co dělat. A ty, kluku od koní, dej se dohromady i přes to všechno, ať už je to jakékoli. Ušel jsi kus cesty. A dejte sakra všichni nohu z plynu, protože nic za takovou ztrátu nestojí. Věřte, že fakt nic.

plakát

Midnight in the Switchgrass (2021) odpad!

Megan Fox coby plastová nafukovací panna napíchaná botoxem tak okatě, až se divím, že jí při některé z "akčních" scén nevypadl lícní implantát. Tisíckrát ohrané klišé v podobě vraždícího řidiče kamionu, který má spadeno na prostitutky a banda neschopných poldů. Co v té sračce dělal Bruce Willis, to se radši ani neptám. Hudba ve filmu tak pitomá a nehodící se, až mi cukaly koutky. Bez atmosféry, bez napětí, prostě nic. Nothing. Za co, Bruci, za co.. Vzpomeň na svá mladá léta a něco s tím dělej, protože tohle se nedá!

Pig (2021)

Nicolas Cage hledá svoje prasátko a já si jdu dát aspoň dva lexauriny, abych po téhle sračce našla svou ztracenou rovnováhu. Ani nevím, za co jsem dala jednu hvězdu, možná proto, že to prase bylo roztomilý. Role Cageovi sedla, protože hrát 92 minut špinavýho debila, na to nepotřebuje herecký talent. Ten stejně nemá.

Ovládací panel