Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Atraktivní mladá žena Meera se nastěhuje do rezidenčního komplexu střední třídy a stane se centrem pozornosti sousedů. Záhy je terčem ženských drbů kvůli jejímu odvážnému životnímu stylu, zatímco muži ji potají šmírují. Dospívající Bharat se do ní zamiluje a vycítí, že v nevraživém prostředí potřebuje Meera spřízněnou duši. Navážou spolu pevné přátelství. On se stane jejím rytířem a stojí při ní i tehdy, když se dostane na veřejnost její prohřešek z minulosti. (JOJ Cinema)

(více)

Recenze (2)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Začiatok vyzeral katastrofálne, nakoniec prekvapivo to prešlo do zaujímavej drámy, hoci s indickými problémami a zápach kari či prašivých sandálov sa vanul celým filmom. Niečo ako Malena, ale bez kozej obsesie, ide len o obsesiu čisto citovú s podtónom, ktorý nie je zbytočne vulgárny. ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Nakonec docela dobrý a zajímavý film. Začátek vypadal, že to bude blbost, ale pak to bylo fajn. Moc Indických filmů jsem zatím neviděl, snad dokonce jen Milionáře z chatrče (který byl lepší). Podle začátku jsem čekal mizerný scénář, ale nakonec to příjemně překvapilo...70% ()

Reklama

Galerie (2)

Reklama

Reklama