Reklama

Reklama

Láska, rozum, pomsta

(seriál)
  • Turecko Aşk Mantık İntikam (více)
TV spot
Komedie / Romantický
Turecko, (2021–2022), 75 h 33 min (Minutáž: 93–128 min)

Hrají:

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Mehmet Korhan Fırat, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Murat Karasu, Birgül Ulusoy (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(42)

Obsahy(1)

Esra Erten se přede dvěma lety rozvedla se svým manželem Ozanem. Kráska, do které byla zamilovaná celá čtvrť, si ho vzala, protože byla přesvědčená, že v něm najde jistotu, jakou její matka Menekse ve svém manželovi, který ve svém podnikání jde od jednoho krachu k druhému, nenašla. Ozan měl sice zajímavé plány a usilovně na nich pracoval, nedařilo se mu ale najít investora. Živila je oba Esra a jednoho dne jí došla trpělivost a Ozana prostě vyhodila. Teď se Esra na začátku seriálu probudí (ze snu, ve kterém je strašně bohatá) a zjistí, že Ozana jsou plné noviny – vyhrál totiž soutěž Podnikatel roku a vlastní superúspěšnou firmu Milenium Soft, která se zabývá prodejem aplikací na sociální sítě. Zjevně náramně zbohatl. V kavárně, kde Esra pracuje jako servírka, vyslechne rozhovor dvou mužů, kteří mluví o Ozanovi a pomlouvají jeho bývalou ženu, která z něj údajně jen tahala peníze. Esra se do nich pustí, dojde až ke rvačce a všichni skončí na policejní stanici. Esřina kamarádka a kolegyně Zümrüt neví nic lepšího než zavolat Ozanovi, který skutečně přijde a záležitost urovná. Setkání jim ale připomene jejich zraněné city. Esra se rozhodne, že Ozana přiměje, aby se do ní zase zamiloval. Dá si s ním na příští den schůzku v jeho firmě... (TV Nova)

(více)

Videa (42)

TV spot

Recenze (4)

PandyRosalez 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Při sledování seriálu jsem se neustále pohybovala mezi tím, že mě to bavilo buď moc a nebo málo (asi i proto jsem měla docela dlouhou pauzu, než jsem se rozhodla seriál dokoukat) stejně tak jsem si stále nebyla jistá, jak seriál nakonec budu hodnotit... ale mám za sebou finále a dopadlo to tak, že tomu prostě musím dát o jednu hvězdu navíc... a to i přesto, že seriál vlastně není nijak prudce originální a je v něm spousta klišé věcí. Pokud někdo zná více turecké tvorby, všimne si, že je tady hodně ale opravdu hodně podobných nápadů, scén a zápletek (jako já tady třeba viděla velkou podobnost s Láska klepe na dveře a Sladkou pomstou) ale i přesto mě tady držela hlavní dvojice, která spolu měla prostě takovou fajn dynamiku, měla jsem z nich pocit, že si Burcu a İlhan dobře rozumí i za kamerou a dost scén s nimi se mi vážně líbilo... i když děj byl často už hrozně protahovaný a zbytečně zamotávaný (mít to třeba o třetinu méně dílů, asi by to ničemu nevadilo). Tady tomu seriálu asi musí člověk přijít trochu na chuť a znát všechny ty okolnosti, aby si ho mohl užit. Po tom mém sledovacím maratonu mi snad budou i chybět. Nelituju toho, že jsem se k seriálu nakonec vrátila a dala mu druhou šanci. ()

caerol 

všechny recenze uživatele

Byla zde komedie, romantika, ale i napětí, navíc velmi sympatičtí hlavní hrdinové, ačkoliv se někdy chovali praštěně, tak mi to zrovna tady nijak zvlášť nevadilo. Škoda, že už je konec... ()

Reklama

misa_laska 

všechny recenze uživatele

Burcu zvládá komické role dobře, velmi mi připomíná její další roli Aise v Afili Ask. Příběh a zápletky nenudí i vedlejší role jsou silně obsazeny. Klasicky jsou tu vloženy humorné postavy matek. To "humorné" je v uvozovkách, protože Čech na to moc zvyklý není, i když já si po desítkách seriálů celkem zvykla. Zatím nejsou tolik otravné, abych scény s nimi přeskakovala a naštěstí tam nejsou ani moc často. ()

Danikaa 

všechny recenze uživatele

Turecká verzia kórejského seriálu Cunning Single Lady, avšak 3x dlhšia, čo jej uberá na atraktívnosti. Vidíme tak kopu zbytočných, nezmyselných zápletiek, či dokonca celých epizód. Okrem našich hrdinov Ozana a Esry, sa mi páčili aj Elif s Ekom a Zeynep s Musom. Zápletky v tomto seriáli však môžete vidieť aj v ďalších romcomoch, ako Afili Ask, Láska na prenájom, atď.. ()

Galerie (313)

Reklama

Reklama