Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (292)

plakát

Jednorožčí akademie (2023) (seriál) 

Skvělý seriál,  dcera 4 roky to miluje a mohla by to sledovat od rána do večera. Za mě koně,  pardon jednorožci stavbou těla, pohybem dokonalost. Toho si jako koňák a majitel skutečných koní cením. Potřebovali bychom víc takových seriálů. Takhle střídáme se Spiritem a víc nic... Mimochodem i syn 7 se na seriál rád dívá. Ale asi jsme také ovlivnění tím, že máme koně u baráku. Jinak já to taky viděla s dcerou stokrát, ale narozdíl od Ledového království mě to nevadí.

plakát

Mavka: Strážkyně lesa (2022) 

Pěkný, barevný animák. Dětem se líbil, mě také a i manžel koukal celou dobu s námi. Je v něm i pár povedených hlášek. Určitě se podíváme znovu a řadíme mezi oblíbené.

plakát

Divnosvět (2022) 

Je to hezky barevné. Líbil se mi nápad ohledně ekosystému a rozpoznání, co je parazit. Ale jako opravdu nutné do animáku dávat gender dender charaktery a ještě gaye a ještě 3nohého psa. Víc už toho tam být snad nemohlo. Tohle bylo už víc neokaté a snesitelné. Děti to ještě nechápali, ale upřímně nemám vůbec chuť si to pouštět znovu. Jakože proč to všem neustále cpát a všude a v takovém množství. Mě je orientace jiných jedno, neřeším kdo je jaké národnosti, handikapovaný. ALE proč to vnucovat v každém filmu a už i animácích? Achjo, kam ten svět spěje. Bez toho by to byl fajn animák.

plakát

#Etkileyici (2021) (seriál) 

Tak na tohle se těším

plakát

Bana Sevmeyi Anlat (2016) (seriál) 

Aneb jak zničit jednoho mafiána a příběh lásky. Ze začátku se to tváří trochu nudně. Ale dostává to správné tempo někdy od 7. dílu, což naopak spousta seriálů začíná už upadat. Tady to je naopak. Scénář se dá celkem předvídat pokud už člověk nějaké žánrově podobné seriály viděl. Hlavní postavy Alper a Leyla táhnou spíš příběhem než nějakou velkou chemií ačkoliv polibků a nákloností vidíme hodně, mě osobně k sobě nepadli (ale to vůbec ve finále nevadilo), chemii si člověk užil u vedlejšího páru Engina a Ezgi. Za mě velmi dobrý průměrný seriál bez přílišného natahování (a to je vždycky plus). Sledovala jsem prakticky každý den kus aniž bych musela vyplňovat nějakým jiným seriálem, pro odpočinutí a nebo z nudy.

plakát

Yargı (2021) (seriál) 

Nejlepší seriál za rok 2021 z turecké produkce.

plakát

Bir Aşk Hikayesi (2013) (seriál) 

SPOILER: Kdo chce happyend vynechte posledních 19 minut finále.

plakát

Yalancı (2021) (seriál) 

Remake britského seriálu Liar