Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (289)

plakát

#Etkileyici (2021) (seriál) 

Tak na tohle se těším

plakát

Bana Sevmeyi Anlat (2016) (seriál) 

Aneb jak zničit jednoho mafiána a příběh lásky. Ze začátku se to tváří trochu nudně. Ale dostává to správné tempo někdy od 7. dílu, což naopak spousta seriálů začíná už upadat. Tady to je naopak. Scénář se dá celkem předvídat pokud už člověk nějaké žánrově podobné seriály viděl. Hlavní postavy Alper a Leyla táhnou spíš příběhem než nějakou velkou chemií ačkoliv polibků a nákloností vidíme hodně, mě osobně k sobě nepadli (ale to vůbec ve finále nevadilo), chemii si člověk užil u vedlejšího páru Engina a Ezgi. Za mě velmi dobrý průměrný seriál bez přílišného natahování (a to je vždycky plus). Sledovala jsem prakticky každý den kus aniž bych musela vyplňovat nějakým jiným seriálem, pro odpočinutí a nebo z nudy.

plakát

Yargı (2021) (seriál) 

Nejlepší seriál za rok 2021 z turecké produkce.

plakát

Bir Aşk Hikayesi (2013) (seriál) 

SPOILER: Kdo chce happyend vynechte posledních 19 minut finále.

plakát

Yalancı (2021) (seriál) 

Remake britského seriálu Liar

plakát

Teşkilat (2021) (seriál) 

Špionážní akční seriál o tureckých vládních agentech, kteří jsou ochotni udělat vše pro svou vlast a bojovat proti nepřátelům státu - terorirstům a dalším. V seriálu se hodně dbá na rodinu, vztahy a vlastenectví - v dobrém slova smyslu, žádný fanatismus. Celý tým je sympatický. Každá série jeden velký padouch, proti kterému bojují.

plakát

Ateşböceği (2017) (seriál) 

Dobrý příběh. Konečně v romcomu nezatajuje pravdu žena, ale muž. Příjemné pomalé tempo, ale nenudíte se.  17 dílů je ideální délka a nedochází k žádnému zbytečnému protahování a překombinovanosti intrik záporných postav.  Od romcomu se nečeká nadupanost jako v akčních seriálech tudíž ani nemůžu vytknout pomalejší tempo, které navozuje lehkost a příjemnost seriálu. Pořád je lepší čekat na odhalení pravdy 15- 16 dílů než třeba 30 :D Takže za mě 4,5 z 5.

plakát

Yarım Kalan Aşklar (2020) (seriál) 

Je to docela zvláštní a příběh moc neměl prostor. Poslední díl byl obzlášť divný. Žurnalista Ozan je zavražděn a převtělí se do těla policisty Kadira, který je zkorumpovaný, závislý a ještě děvkař. Spolu s Ozanovo snoubenkou Elif hledá Kadir/Ozan, svého vraha a dořešuje případ, na kterém pracoval. Celý seriál stojí na hereckém výkonu Buraka Denize. Být to delší, tak to asi ani nedokoukám.

Ovládací panel
9 bodů