Udeľovanie štátnych vyznamenaní

Slovensko, 2021, 90 min

Účinkují:

Zuzana Čaputová

Arsenal83 odpad!

Všetko v poriadku pre ocenenie Demitru in memoriam alebo Cháru, ok super reprezentovali Slovensko. Rovnako tak Dežo Ursíny. Ale aby sa onuca pretŕčala v krásnych šatách za štátne a dávala vyznamenanie takému kýblu hoven a účesu jak z Blbý a blbší, feťáckému poplatnému koronafašistovi Čekanovi, tak to je na hlboký reflux. Tento človek žebrák na Slovensku nebol ani prijatý na VŠ, až takýto odpad to je, ale tam, kde si zaplatil, titul dostal, študoval najprv operný spev niekde na Islande a dokonca sa ako chuj najspodnejší hlásil do Superstar k Haberovi, a dnes sa hrá na veľkého vedca a verejne posiela ľudí, ktorí sa nechcú očkovať do táborov ako pravý nácek. Žiaľ vládnu koronafašisti a odpadové entity oceňujú ďalšie odpadové entity. ()

kralMiroslav

Nechápem, ako sa tak rýchlo tento program dostal do ČSFD. Ani nie hodinu po odvysielaní. Okrem toho si myslím, že takýto typ programu do ČSFD nepatrí. Tu by mali byť programy, ktoré môže vidieť divák aj inokedy, o niekoľko rokov. To by sem mohli dávať aj futbalové zápasy z EURO. Mám dojem, že niekto ho sem dal len preto, aby sa vyzúril na pani prezidentke a Čekanovi. ()