Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi

Recenze (2 706)

Godzilla vs. Kong (2021)

Digitálny bordel v spojení s nesympatickými hercami a divným dievčatkom, ktoré sa hrá na stratu sluchu zviedli úporný boj s Kongom, Godzillou a Mechagodzilou. Výsledkom je nič neriešiaca remíza. Takto sa to nrobí do psej matere..

plakát

Chlapec, ktorý chcel byť prezidentom (2017)

Pán režisér to skrátka umí. Tieto povojnové dokumenty sú veľakrát lepšie ako drahé vojnové filmy. Potvrdzujú známu pravdu,že skutoční hrdinovia sú prakticky neznámi..

Ozvěny mrtvých (1999)

Bohužiaľ hodnotím po vyše 20 rokoch od vzniku. Takže ovplyvnený pandémiou a stovkami mŕtvych mi toto príde ľahko predvídateľný duchársky trošku horor. Kevin so Zacharym to v kľude potiahli na 70%..

Shorta (2020)

A je to tu zas! Všetci ľudia budú bratia. Ale v skutočnosti to takto nefunguje aj keď je to filmovo sympatické. Takže celkom slušnú drámu to zráža dole..

Vyšinutý (2020)

Reinkarnácia Stopára sa dala celkom dobre pozerať aj keď Crowe nemá tú zločineckú charizmu ako Hauer. Na kolená to zráža scenár, hlavne v poslednej tretine. A žartovný koniec sa sem vôbec nehodí..

Muž jménem Ove (2015)

Áno, limonáda, ale tak po švédsky spravená. Takže bez bolesti brucha a správne vychladená. Kasting na jednotku. Záver očakávaný a napriek tomu dojímavý. U mňa spokojnosť..

plakát

Gangs of London (2020) (TV seriál)

Toto bude ťažké prekonávať. Každý, kto dá menej ako 4 je buzna..