Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi

Recenze (2 726)

Tom a Jerry (2021)

Černošský rap v kombinácii  s kreslenými a živými postavičkami je dosť údesná kombinácia..

Todo modo (1976)

Až tak ohúrený som nebol. Marcello s Gianim to ťahali síce skvelo, ale podobenstvá a ešte umelecké nie sú moja šálka kávy..

plakát

Krvavé léto v New Yorku (1999)

Trošku dlhá a ukecaná sonda do sedemdesiatych rokov vo veľkom jablku. Spike si strihol rolu reportéra. Evander Holyfield mal tiež svoj štek. No paradoxne najviac mi utkvela sexy Mira..

Země nomádů (2020)

Dráma ľudí, ktorí sa rozhodli ujsť pred ťažobou života v staršom veku do komunity vodičov dodávok a striedajú príležitostné džoby. V podstate tam nemáte veľmi čo hrať a Frances doslova uplietla z hovna bič..

plakát

Dokonalá planeta (2021) (TV seriál)

Už len komentár sira Davida je päťhviezdičkový. Takže v spojení s perfektnými kameramanmi BBC a následným zvukovým spracovaním zas a znova klenot, ktorý bude sldovateľný aj o desaťročia..

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Presne tak sa to má robiť. Šablóna sa musí dodržať. Popoluška šuviks. Najlepšie na tom je, že nakoniec ste aj tak dojatí..

Giordano Bruno (1973)

Čakal som viac o samotnom živote GB. Toto je viacmenej o jeho konci, keď neustúpil zo svojich myšlienok. Skvelý dabing a niektoré zábery. Inak dosť filozoficky zameraný film popretkávaný na oživenie scénamy mučenia. Samozrejme decentne..

plakát

Zlatí chlapci (2020) (TV film)

Dokument o legendách s legendami. Je to dynamické, pútavé a ľudí ako Bondra, Šatan, Lintner atď. môžem počúvať a hlavne pozerať do nekonečna..

Tři sekundy (2019)

Síce nič nové pod slnkom, no aspoň solídne namiešané a Clive v zápornej úlohe..