Fantasy bišódžo džuniku odžisan to

Fabiniku odžisan to odžisan (E01)

(epizoda)
  • Japonsko Fabiniku Ojisan to Ojisan (více)

Akireu

Zajímalo by vás, jak by to vypadalo, kdyby měl Rimuru lehce nedobrovolného ctitele? Skvělé, tak tady je to k vidění. Ačkoliv zas tak skvělé to není, jelikož naprosto stejné pohyby hrdinky, výrazy tváře, zvuky, gesta i hlas jako má Rimuru z Ten Sury, to alespoň na mne působilo po celou tuto první epizodu extrémně rušivě. Jiná barva vlasů a očí jednoduše nestačí, zvláště když i ten hlas je droboulince jiný jen krátkou chvíli a pak i ten přejde do totožného, ačkoliv by tuto postavu měla obdařovat hlasem Mao Ichimichi (Shion) a nikolivěk Miho Okasaki, použitý modulátor hlasu jim však dělá po nejméně polovinu času jeden a ten samý. Taktéž designér postav pro obě anime není jeden a ten samý člověk, přesto jediné čím se Tachibana od Rimuru liší jsou barva pleti, zářivě plavé vlasy a modré oči.  Nicméně mimo to musím uznat, že jinak toto anime oplývá celkem osvěžující nápaditostí. Animace i hudební kulisa se mi taktéž zamlouvá.  Ani ona nově se vyvíjející dynamika mezi "starými" přáteli není děsivá, takže mé prvotní obavy byly v tomto směru plané. Naopak je to velice zábavné sledovat, což platí i pro druhou epizodu, kde už jsem si na zjev hrdinky (sic!) přivykl. Dle mého soudu se jedná o velmi dobré anime a příjemné osvěžení při čekání na pokračování Ten Sury, však se také zdejší děj od toho, když Shion se Shunou převlékají Rimuru do ženských šatů zase tolik neliší. ()